Dogecoin Milyoneri Portföyünü Açıkladı! Analistler Bu Seviyeye Dikkat Çekiyor

3.552
Dogecoin (DOGE), hafta sonu yaşanan düşüşten sonra toparlanmaya çalışıyor. Doge milyoneri olarak bilinen Glauber Contessoto, Twitter’da DOGE’nin fiyat görünümünü hakkındaki görüşünü yatırımcılarla paylaştı ve portföyünde bulunan diğer kripto paraları açıkladı.

 Dogecoin milyoneri, FLOKI ve ADA’ya da yatırım yaptı!

Dogecoin Milyoneri” olarak bilinen Glauber Contessoto, son zamanlarda portföyünde tututuğu altcoin’leri açıkladı. Contessoto’nun portföyünün yüzde 99’unu DOGE oluştutuyor. Portföyünde bulunan diğer iki kripto para birimi ise ADA ve FLOKI. Contessoto, DOGE konusunda iyimser ve yakın tarihli bir röportajda şunları söyledi:
Olayın mantığı açık: akıllı bir yatırımcı, 0.0000001 Bitcoin yerine, 1000 Dogecoin’e sahip olmayı tercih eder. Bu, psikolojik bir şey.

Kıdemli Analistten Dogecoin ve DOT için Düzeltme Uyarısı: Bu Seviyeler Geçilmeli

Dogecoin’in Bitcoin ve kripto para birimiyle olan ilişkisini analiz eden Contessoto, DOGE’nin yükselişine devam edeceğine inanıyor. Dogecoin döngüsel kazançlar kaydetti ve meme tabanlı kripto para birimi şimdi balina hareketlerine dayalı analiz sonucu, fiyatında bir dereceye kadar öngörülebilirlik sunuyor. Uzmanlar, DOGE fiyatlarının her döngüde daha da yükseldiğine inanıyor. FXStreet analistleri, DOGE fiyat trendini değerlendirdi ve altcoin’in 0,30 bariyerini geçtiğinde hızla yükselmesini bekliyorlar.

 

 Tesla, DOGE ve SHIB’i ödeme seçeneği olarak kabul etmeye mi hazırlanıyor?

Twitter’da Tree_of_Alpha olarak bilinen analist, kısa süre önce Tesla’nın web sitesinde SHIBA ödemelerini test etti. Analist, web sitesinde ödemeleri simüle etti ve ödemeler sayfasındaki döviz kurunun o sırada Dogecoin fiyatına ulaştığını gözlemledi. Analist, ödeme sisteminin ne kadar süredir testte olduğundan ve Tesla’nın SHIB veya DOGE ödemelerini mi yoksa SBA’lı bir Doge fork’unu mu kabul edip etmeyeceğinden emin değil.

 

İlginç bir şekilde, Dogecoin bu hafta Twitter’da bahsedilen ilk 10 kripto para birimi listesinde yer aldı. Meme tabanlı altcoin ayrıca Google Trends verilerine göre bu hafta en çok aranan kripto paralar arasında yer alıyor. Guy olarak bilinen analist YouTube’daki yakın tarihli bir videoda Dogecoin ve Shiba Inu arasındaki rekabet hakkında yorum yaptı. Analist, ‘Hem Dogecoin hem de Shiba Inu’nun kendi ölçeklendirme teknolojilerini tanıtma sürecinde olduklarını vurguladı. Daha fazla DOGE ve kripto haberi için Kriptoarena.com adresini takip edebilirsiniz.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynak Fxstreet.com
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku