Bloomberg Ses Getirecek Shiba Inu Raporunu Yayımladı: Şok İfadeler!

1.176
Bloomberg Kasım ayina dair kripto para raporunu yayımladı. Raporda en dikkat çeken bölümlerden biri, son zamanların popüler altcoin projesi Shiba Inu (SHIB) oldu.

Bloomberg: Shiba Inu, Ethereum fiyat hareketini izledi! SHIB, sömürü, kumar ve spekülasyonun sentezi konumunda!

Bloomberg’in kıdemli emtia stratejisti Mike McGlone tarafından yazılan rapor, Shiba Inu fiyatının ETH ile birlikte yükseldiğini belirtti. Analistler,  SHIB’nin Ethereum‘un fiyat hareketini çok yakından takip ettiğini gösteren bir grafik paylaştılar. Rapor ayrıca, SHIB’nin bir ERC-20 tokeni olması nedeniyle, “Ethereum platformu için bir kullanım durumu ve talep faktörü” olduğunu ortaya koyuyor. Rapor, en başından beri Shiba Inu’nun kaderinin bir şekilde Ethereum’a bağlı olduğunu ifade etti. Projenin anonim yaratıcısı, toplam Shiba Inu arzının yarısını (yaklaşık 410 trilyon SHIB) Mayıs ayında Ethereum’un kurucusu Vitalik Buterin’e gönderdi. Buterin, “bir güç odağı” olmak istemediğini söyleyerek yüzde 90’ını yaktı ve geri kalanını Hindistan’da hayır kurumlarına verdi.

 

Bundan yola çıkarak, rapor Shiba Inu’yu “küresel ölçekte sömürü projesi, iyi pazarlama, arz-talep ekonomisi ve kumarın benzersiz bir karışımı” olarak nitelendirdi ve bu durumun tersine çevrilmesinin muhtemel olduğu konusunda uyarıda bulundu. Rapora göre, Shiba Inu rallisi Dogecoin’in Mayıs ayındaki yükseliş ve ardından çakılma senaryosuna benziyor.  McGlone’un bir süre önce söylediğine benzer şekilde, rapor günün sonunda piyasanın endişe nedeniyle tekrar riskten kaçınacağını, spekülatif çılgınlığın ortadan kalkacağını ve Bitcoin‘in lider değer deposu olarak konumunu “sağlamlaştıracağını” yeniden belirtiyor.

 Rapor: uzun vadede kazanan Bitcoin, Ethereum ve Tether olacak!

Bu nedenle Bloomberg raporu, nihayetinde kripto para piyasası ve endüstrisindeki uzun vadede kazanan kripto para birimlerinin Bitcoin, Ethereum ve Tether’in olmasını bekliyor. Rapor ayrıca, 13 binden fazla kripto para biriminin Bitcoin’a özenen riskli ve bir çoğunun geçici olduğuna dikkat çekti.

 

Analistten Önemli Shiba Inu Uyarısı: Bu Gerçekleşirse Fiyat Sıfıra Çakılabilir!

Kriptoarena.com olarak daha önce belirttiğimiz gibi, Bedrock Capital’in kurucusu Geoff Lewis, Twitter üzerinden Shiba Inu (SHIB)’ya dair çarpıcı bir paylaşım yaptı. Paylaşımda Lewis, Shiba Inu’yu, 2000’lerde popüler olan Pets.com’a benzetti. Bu arada pets.com’un 90’lı yılların sonunda popülerleşen ve ‘internet balonu’ olarak anılan bir internet sitesi olduğunu belirtmekte fayda var. Lewis tweet’inde  “2000’de Pets.com neyse 2021’de SHIB odur” ifadesini kullandı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

 

Kaynak Zycrypto.com
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku