Dogecoin in Yüzde 27 sinin Tutulduğu Bu Cüzdan Elon Musk ın Olabilir mi?

0 2

Binance CEOsu Changoeng Zhao (CZ) son günlerin tartışmalı kripto parası Dogecoin (DOGE) hakkında bazı açıklamalarda bulundu.

CZye göre Dogecoinin en büyük avantajı Elon Musk gibi bir destekçisi olması. Musk her ne kadar paylaşımlarını şaka amaçlı yaptığını belirtse de DOGE üzerindeki etkisi azımsanamayacak kadar büyük. Diğer bir yandan CZ Dogecoinin kripto paralar ile dalga geçmek amacıyla ortaya çıktığını ve bir geliştirici ekibine sahip olmadığı için projenin terk edilmeye mahkum olduğunu belirtti. Binance CEOsunun yaptığı paylaşımda en kritik nokta ise dolaşımdaki tüm DOGE arzının yüzde 27sinin tek bir cüzdanda saklı tutuluyor olması.

CZ bu analizinin CoinMarketCap ve Blockchair.comdan sağlanan verilere dayandığını ve belirtilen adreste 34.812 milyon DOGEnin olduğunu belirtti. Binance CEOsu tarafından yapılan bu açıklamanın ardından kripto para topluluğunda belirtilen adresin Elon Muska ait olabileceği söylemleri dolaşmaya başladı. 

Elon Muskın zaman zaman attığı tweetler ve yaptığı açıklamalar ile Dogecoini fiyatlandırması kripto para topluluğu tarafından sıklıkla eleştiriliyor.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku