Satın Çağrısı Geldi: DOGE ve Bu Altcoinler 0 Dolar Olacak!

82

Amerikalı TV programcısı ve CNBC’deki Mad Money şovunun sunucusu Jim Cramer, Cramer, 5 Aralık’ta yaptığı bir uyarıda, yatırımcıları çok geç olmadan kripto para birimlerini satmaya çağırdı. Milyoner isim, Ripple (XRP), Cardano (ADA), Polygon (MATIC) ve Dogecoin (DOGE) gibi en iyi kripto para birimlerinin bile çok yakında 0 dolara kadar düşebileceğine inanıyor. İşte ayrıntılar….

Jim Cramer, kripto yatırımcılarını kripto para birimlerine karşı uyardı!

Kriptoarena.com olarak da bildirdiğimiz gibi, net değeri 150 milyon dolar olan Amerikalı bir TV kişiliği olan Jim Cramer, CNBC’nin Mad Money şovunun sunucusudur. Cramer, yatırımcılara piyasadan çıkmak için zaman varken kripto para birimlerini satmalarını tavsiye etti. Milyoner, piyasaların 2023’te düşebileceğine ve kripto para birimlerinin 0 dolara düşebileceğine inanıyor. Cramer konu ile ilgili düşüncelerini şu sözleri aktarıldı:

Kendi kendinize üzülüp, satmak için çok geç kaldım diyemezsiniz. Gerçek şu ki, korkunç bir pozisyon satmak için asla geç değildir. Ve bu sözde kripto para birimlerine sahipseniz, yapmanız gereken daha da geç olmadan coin’lerinizi satmaktır.

doge

Cramer, yatırımcılara kripto para birimleri satmak ve fiyatlar hala yüksek kabul edilirken çıkış yapmak için asla geç olmadığını söyledi. Cramer’in görüşü, ABD Merkez Bankası’nın para politikasını sıkılaştırmaya devam etmesiyle spekülatif varlıkların düşebileceği yönünde. Para politikasının sıkılaştırılması, merkez bankası yükselen enflasyonla mücadele ederken uygulanır. Para politikası sıkılaştırıldığında merkez bankası tarafından faiz oranları artırılmakta ve para arzı azaltılmaktadır. Yatırımcılar, Fed’in önlemlerine yanıt olarak lider kripto para birim, Bitcoin (BTC) ve XRP, ADA, MATIC ve DOGE gibi risk varlıkları olarak kabul edilen altcoin projelerinden çekiliyor.

XRP, Cardano, MATIC ve DOGE, 0 dolara gidebilir!

Cramer, XRP, Cardano, MATIC ve Dogecoin gibi kripto para birimlerinden bahsetti ve yaklaşan durgunlukta 0 dolara kadar düşebileceklerini söyledi. Mad Money sunucusu, yatırımcıları spekülatif varlıklarda kalmamaları konusunda uyardı ve yatırımcıların bazı kripto paraların şişirilmiş piyasa kapitalizasyonu tarafından kandırılmaması gerektiğini söyledi. Cramer ayrıca, piyasa değeri 65.57 milyar olan bir stabilcoin olan Tether’i (USDT) de eleştirdi. Milyoner televizyoncu şöyle dedi:

Dolara sabitlenmiş bir tür stabilcoin olması beklenen Tether, hala 65 milyar dolarlık bir piyasa değerine sahip. Hala tüm bunları havada tutmak için umutsuzca çalışan bir kripto güçlendirici endüstrisi var. Dot.com çöküşü sırasında kötü hisse senetlerinde olanlardan çok farklı değil.

doge

Kaynak fxstreet
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku