DOGE Değil: Bu Meme Coin Dev Borsaya Giriyor!

116

Japonya’nın önde gelen kripto para borsası BitPoint Japan, yaptığı yeni duyuruyla beraber meme coin yatırımcılarını heyecanlandırdı. BitPoint Japan, 30 Kasım 2022 tarihinde Shiba Inu (SHIB)’yu listeleyeceğini açıkladı. İşte detaylar…

Önde gelen kripto para borsası bu meme coin projesini listeliyor!

Yeni gelişmeler meme coin yatırımcılarını sevindirmeye devam ediyor. Japonya’nın kripto para borsası BitPoint Japan, ay sonuna kadar Shiba Inu’ya (SHIB) destek ekleyeceğini söyledi. BitPoint Japan bugün popüler köpek temalı kripto para birimini 30 Kasım 2022’de listeleyeceğini duyurdu. BitPoint Japan yaptığı açıklamada, “30 Kasım 2022’den itibaren yeni kripto varlığı SHIB’i, listeleyeceğimizi size bildirmek isteriz” sözleriyle dikkat çekti. Önde gelen kripto para borsası, Shiba Inu’yu 30 Kasım’da işlemler için resmi olarak listeledikten hemen sonra uzmanlar, Japonya’da meme coin listeleyen ilk kripto para borsası olacağını da aktarıyor. Yazım sırasında BitPoint, token resmi olarak listelendiğinde hangi Shiba Inu işlem çiftlerinin mevcut olacağını belirtmedi.

Shiba Inu Listeleme Müjdesini Verdi: Ünlü Borsaya Girdi!

Crunchbase’e göre BitPoint Japan, 3 Mart 2016’da piyasaya sürüldü ve şu anda ülkedeki en iyi borsalardan biri. BitPoint, Japonya’da faaliyet göstermenin yanı sıra Tayland, Filipinler, Hong Kong ve Latin Amerika’da da mevcuttur.

BitPoint Japan, SHIB listelemesini kutlamak için 4 kampanya duyurdu

BitPoint, yaklaşan Shiba Inu listelemesini kutlamak için 4 kampanya duyurdu. Borsa, 30 Kasım 2022’den 29 Aralık 2022’ye kadar platformda bir hesap açan yeni kullanıcıları 1 milyon Shiba Inu token (yaklaşık 9 dplar) ile ödüllendireceğini söyledi.

İkincisi, BitPoint Japan, kullanıcıların 100 milyon Shiba Inu token’ı paylaşmaya katılmak için 10.000 yen (72 dolar) değerinde SHIB satın almalarının isteneceği bir işlem yarışması başlatacak. Bu kategoride, 10.000 yen (72 dolar) değerinde Shiba Inu satın alan 11 kullanıcı, cari döviz kuru üzerinden 903 dolar değerindeki 100 milyon SHIB’i paylaşmak üzere kurayla seçilecek.

Shiba Inu Mucidi Gizemli Tweetler Yolluyor! Ne Geliyor?

Üçüncüsü, BitPoint Japan, Shiba Inu tokenlerinin listelenmesini kutlamak için bir sosyal medya kampanyası da ekledi. Kampanya dönemi 30 Kasım 2022 tarihinden 29 Aralık 2022 tarihine kadar sürecektir. Kampanya süresi boyunca BitPoint hesabını takip eden, retweetleyen ve kampanya tweetini beğenen Twitter kullanıcıları kazananlar listesinden seçilmeye hak kazanacaktır.

Burada BitPoint bir kullanıcıyı 100 milyon SHIB ile ödüllendirirken, diğer 11 kullanıcı da 11.11 milyon Shiba Inu token paylaşacak. Dördüncü kampanya, katılımcıların “BitPoint Japonya’nın en üst sayfasında kaç Shiba Inu tokeni yazıyor?” sorusunu doğru bir şekilde yanıtlamasını gerektirecek. Yanıtlar 30 Kasım 2022’den 29 Aralık 2022’ye kadar buraya gönderilecek. BitPoint Japan, soruyu doğru yanıtlayanlar arasından kurayla 11 kişi seçecek ve her biri 1,11 milyon SHIB alacak.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynak thecryptobasic
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku