Dikkat!..Yüzde 40 düşme riski var…

0 5

Kripto para analistine göre bu altcoin yüzde 40 düşme riski altında

Bitcoin bugüne kadar güzel bir yıl geçirmiş olmasına rağmen 2019 altcoin pazarı için güçlü bir yıl olmadı. Kripto pazarındaki binlerce altcoinden sadece ikisi yılın ilk yarısında Bitcoinden daha iyi bir performans sergiledi.

Ancak en iyi performans gösterenlerden biri bir kripto analistine göre bir sonraki destek seviyesi başarısız olursa bu yıl yaşadığı artışların çoğunu geri kaybetme tehlikesiyle karşı karşıya

2019 Bitcoin yılıydı aynı zamanda Binance yılıydı. Ya da en azından yılın ilk yarısı öyleydi.

2019un ilk yarısında Binance duyuru üstüne duyuru yaptı. DEXe giriş yaptı marj ticareti başlattı ve çok daha fazlası söz konusu oldu. Sürekli pozitif medya ilgisi vardı. IEOlar için borsadaki yerel kripto tokeni talebi arttırmak için kullanan IEOlar için Binance Launchpad platformu arasında Binance Coin sonuçta değer itibariyle fırladı.

Ancak Haziran ayına gelindiğinde kripto para piyasasında işler kötüye gitmeye başladı. Binance yakında aslan pazarındaki payını oluşturan bir kripto yatırımcısı grubu olan ABD merkezli yatırımcılara kapılarını kapatacağını açıkladı. Hareket Amerikan vatandaşlarının menkul kıymet sayılabilecek veya belirli düzenleyici kurallara uymayan belirli kripto varlıklarını almasını istemeyen küresel finansal piyasa düzenleyicilerine uymak anlamına geliyor.

Bunun yerine Binance bu müşteriler için alım satım işlemlerini ve depozitoları kapatıyor. Bu kapatma beraberinde Bitcoin ile birlikte sadece 29 altcoin’in bulunduğu ABD merkezli yeni bir Binance borsasını doğuruyor.

Binance Coinin gelecekteki değeri hakkındaki belirsizlik ABD platformunda nasıl uygulanacağına bağlı. Birçok belirsizlik Binance Coinin değerinin düşmesine neden oluyor. Bir kripto analisti eğer destek BNB fiyat listelerinde yer almazsa Binance Coinin mevcut fiyatlardan% 40 daha düşebileceğini söylüyor.

Binance Coin 2019’da en güçlü performans göstericiler arasında yer aldı ve hem Bitcoin hem de Litecoin’i pazardaki en iyi performans gösteren kripto varlığı olarak geride bıraktı. Bu üç kripto varlığının dışında altcoin pazarının geri kalanı kızıl denizde yüzdü. O yüzden BNB’de oluşabilecek bir düşüş dalgası altcoinlerdeki hayal kırıklığına bir yenisini daha ekleyebilir.

İlerleyen günlerde analistin beklediği düşüş gerçekleşecek mi? Hep birlikte göreceğiz.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku