Dikkat!..Yüzde 40 düşme riski var...

Dikkat!..Yüzde 40 düşme riski var...
  • 11 Eylül 2019

Kripto para analistine göre bu altcoin yüzde 40 düşme riski altında

Bitcoin bugüne kadar güzel bir yıl geçirmiş olmasına rağmen, 2019 altcoin pazarı için güçlü bir yıl olmadı. Kripto pazarındaki binlerce altcoinden sadece ikisi yılın ilk yarısında Bitcoin'den daha iyi bir performans sergiledi.

Ancak, en iyi performans gösterenlerden biri, bir kripto analistine göre, bir sonraki destek seviyesi başarısız olursa, bu yıl yaşadığı artışların çoğunu geri kaybetme tehlikesiyle karşı karşıya

2019, Bitcoin yılıydı, aynı zamanda Binance yılıydı. Ya da en azından yılın ilk yarısı öyleydi.

2019'un ilk yarısında Binance, duyuru üstüne duyuru yaptı. DEX'e giriş yaptı, marj ticareti başlattı ve çok daha fazlası söz konusu oldu. Sürekli pozitif medya ilgisi vardı. IEO'lar için borsadaki yerel kripto tokeni, talebi arttırmak için kullanan IEO'lar için Binance Launchpad platformu arasında, Binance Coin sonuçta değer itibariyle fırladı.

Ancak Haziran ayına gelindiğinde kripto para piyasasında işler kötüye gitmeye başladı. Binance, yakında aslan pazarındaki payını oluşturan bir kripto yatırımcısı grubu olan ABD merkezli yatırımcılara kapılarını kapatacağını açıkladı. Hareket, Amerikan vatandaşlarının menkul kıymet sayılabilecek veya belirli düzenleyici kurallara uymayan belirli kripto varlıklarını almasını istemeyen küresel finansal piyasa düzenleyicilerine uymak anlamına geliyor.

Bunun yerine, Binance, bu müşteriler için alım satım işlemlerini ve depozitoları kapatıyor. Bu kapatma beraberinde Bitcoin ile birlikte sadece 29 altcoin’in bulunduğu ABD merkezli yeni bir Binance borsasını doğuruyor.

Binance Coin'in gelecekteki değeri hakkındaki belirsizlik, ABD platformunda nasıl uygulanacağına bağlı. Birçok belirsizlik Binance Coin'in değerinin düşmesine neden oluyor. Bir kripto analisti, eğer destek BNB fiyat listelerinde yer almazsa, Binance Coin'in mevcut fiyatlardan% 40 daha düşebileceğini söylüyor.

Binance Coin, 2019’da en güçlü performans göstericiler arasında yer aldı ve hem Bitcoin hem de Litecoin’i pazardaki en iyi performans gösteren kripto varlığı olarak geride bıraktı. Bu üç kripto varlığının dışında, altcoin pazarının geri kalanı kızıl denizde yüzdü. O yüzden BNB’de oluşabilecek bir düşüş dalgası altcoinlerdeki hayal kırıklığına bir yenisini daha ekleyebilir.

İlerleyen günlerde analistin beklediği düşüş gerçekleşecek mi? Hep birlikte göreceğiz.

Kripto para piyasasıyla ilgili en güncel haberlerden ve analizlerden anında bilgi sahibi olmak için bizi Twitter - Facebook hesaplarımızdan ve Telegram grubumuzdan takip edebilirsiniz…