Dikkat! Ethereum’da 320 dolara düşüş riski var

0 0

Ethereum’da 400 dolar teknik bir seviye ve psikolojik bir seviye. Ağustos ortasında bu seviyenin üzerindeki son kırılma yüzde 10luk bir ralliyi tetikledi.

Bir yatırımcı son yükselmeye rağmen ETHnin yakın gelecekte yüzde 20 düşebileceğini düşünüyor.

Analiz: Ethereum 320 dolara doğru yüzde 20 düşebilir

Bir kripto para birimi analistine göre Ethereum 320 dolara düşmeye hazırlanıyor. Söz konusu analist aşağıdaki grafiği paylaştı ve ETHnin yüzde 20lik bir düşüşe işaret edecek şekilde 320 dolara hareket etmeye hazır olabileceğini düşündüğünü belirtti.

Ancak diğer altcoinlerin Ethereuma kıyasla nispeten güçlü göründüğünü belirtti. Bu altcoinlerin daha düşük seviyeye geri dönmek yerine daha yüksek bir aşamaya geçmeye hazır olduğunu gösterebilir:

“Sahip olduğum diğer düşünce piyasanın geri kalanının (altcoinlerin) harika göründüğü ve birçoğunun gece ve sabah boyunca S / R dönüşlerini tamamladığı. Belki de ETH gücü gösterecektir”

Bitcoin ETH’nin Kaderine Karar Verecek

Yine de Bitcoin yakın vadede ETHnin kaderini belirleyecek gibi görünüyor. Neyse ki Ethereum boğaları için önde gelen kripto para birimi yükselmeye hazır. 

Fidelity Investmentsın Bitcoin fonu ve devam eden para basımı gibi BTC ve Ethereumu daha yükseğe çıkarmak için ayarlanmış başka temel eğilimler de var.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku