Dikkat!.. Düşüş beklentisiyle Bitcoin de 1 milyar dolar biriktiriyorlar

0 1

Kripto borsalarına yatırılan 1 milyar dolardan fazla Tether (USDT) ve USD Coin (USDC) yatırımcıların kripto para birimlerine yatırım yapmak için daha iyi bir zaman beklediklerini gösteriyor.

BİTCOİN ANALİZİ İÇİN TIKLAYIN

TokenAnalystin verilerine dayanan Long Hash raporuna göre 3 Mart itibarıyla borsalarda sadece 400 milyon USDT ve USDC vardı. Toplam miktar dört haftadan kısa sürede yüzde 150 arttı.

TokitAnalyst araştırma şefi Ankit Chiplunkar “Borsalardaki USDT ve USDC istikrarlı kripto para birimleri miktarı 1 milyar doları aştı. Bu satın alma için mükemmel zamanı elde etmek için kenarda ne kadar para beklediğinin bir ölçüsüdür” şeklinde konuştu.

Öte yandan uzun vadede borsalardaki bu büyük miktar kripto para birimleri için iyi bir işaret olabilir. Bu yatırımcıların zaman geldiğinde paralarını kripto para piyasasına geri getirmeye hazır olduklarını gösteriyor. Kenarda duran bu para Bitcoin fiyatındaki küçük bir kıvılcımda ciddi bir artış sağlayabilir.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku