Dikkat… Balinalar Bitcoin mi biriktiriyor?

0 1

Kripto para birimi verileri ve analiz platformu Glassnodeden en son veriler BTC balinalarının sayısının son 2 yılda en yüksek seviyeye ulaştığını gösteriyor.

Büyük oyuncular Bitcoin biriktiriyor

Glassnodee göre mart ayında piyasalardaki büyük düşüş sırasında ve hemen sonrasında BTC balinalarının (en az 1000 BTCye sahip olanlar) sayısında bir artış oldu. Bu aslında büyük pazar oyuncularının Bitcoin biriktirdiği anlamına geliyor. Ancak aynı zamanda gelecek için iyi işaretler gösteriyor.

BİTCOİN ANALİZİ İÇİN TIKLAYIN

Şirket konuyla ilgili raporunda “Balina sayısı pazarın önemli ölçüde yükseldiği 2017 yılından bu yana bu seviyeye ulaşmamıştı. Bununla birlikte balina sayısındaki artış teslimiyet döneminde (balinaların satıldığı zaman) meydana geldi. Bu birikim yani birikim döneminde bu sayılara ulaşan balinaların sayısı son olarak 2016nın başlarında meydana geldi. Bu durum büyük resmi son yarıya kıyasla ilginç kılıyor” ifadelerini kullandı.

Son olarak şirket “Pazardaki tüm belirsizliklere rağmen mevcut eğilim balinaların BTC biriktirmek için uygun bir ortam gördüğünü gösteriyor. Bu gelecekteki olası artışa daha fazla inanmaları anlamına gelir” dedi…

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku