DİKKAT BALİNA ALARMI: 618 MİLYON DEĞERİNDE BTC BİNANCE DEN BİLİNMEYEN BİR CÜZDANA TAŞINDI

0 1

Bir Binance cüzdanından bilinmeyen bir cüzdana kadar büyük hacimli Bitcoinin hareketi bugün 15 Kasımda bir BitcoinWhale Watch Twitter kullanıcısı tarafından rapor edildi.

İşlemin detayları 15 Kasımda saat 06:38:50 civarında 109.234.33 BTCnin (618 milyon USD) hareket ettiğini ortaya koydu.Yazım sırasında Binance Cüzdanın veya Bitcoini alan adresin kim olduğu hala net değil.Göze çarpan şey böylesine büyük bir BTC hacminin kripto piyasalarının derin bir düşüş yaşadığı dönemde tek bir cüzdana ait olması.BTCnin değeri son 24 saatte yaklaşık 800 dolar azalırken genel piyasalar da bu dönemde 15 milyar dolar azaldı.

Büyük BTC Hareketi Hakkında Spekülasyonlar

Her zaman olduğu gibi Twitterdaki kripto topluluğu dünyanın en büyük kripto Borsası Binanceden böyle bir BTC hacminin neden taşındığını hakkında söylemler ile meşgul.Zafer Erel olarak bilinen bir kullanıcı madalyonun hareketi etrafında en iyi görüşü vermiş gibi görünüyor. Zafer erel platformunda tutulan büyük miktarda BTCyi sadece soğuk depoya taşıyanın Binance olabileceğini belirtti.Bu arada başka bir borsa olan Bitfinexten 10000 BTC (59 milyon USD)  bilinmeyen bir cüzdana taşındı.Bu büyük hacimli Bitcoinin hareketlerinin bir piyasa ribaundunu teşvik edip etmeyeceği veya en azından birkaç saat veya gün içinde istikrar elde etmesine yardım edip etmeyeceği göz önünde bulundurulacaktır.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku