DİJİTAL VARLIKLARIN KÖTÜ PERFONMANSI KRİPTO MARKETİNDEN 3 MİLYAR DOLAR SİLİNMESİNE NEDEN OLDU

0 0

Son 24 saat içinde kripto piyasası 3 milyar dolar düşüşle 212 milyar dolardan 209 milyar dolara düştü.Özel olarak  Stellar ve Cardano Zcashın yanında Coinbasee entegre olması beklenen üç kripto arasında yer alıyor.

Stellar ve Cardano neden düşüyor?

Listelemeden önce Basic Attention Tokeni (BAT) ve 0x (ZRX) kaydedilen değerler en az iki kat artarak yüzde 100 ila 120 arasında bir artış elde ediyor.Listelerinin ardından hem BAT hem de ZRX büyük kayıplar kaydetti. BAT spesifik olarak 036 ila 024 $ dan yüzde 36dan fazla düşüş kaydetti.Coinbase listelemesi bir kodun mevcut yönetmelikler kapsamında kısa vadeli fiyat eğilimi açısından bir güvenlik olarak kabul edilmediğine dair bir onay sunarken gerçeğin ardından olumsuz bir etkiye sahip gibi görünüyor.Stellar Cardano ve Zcash Mayıs ayında Coinbase listeleme faizi ilanını takiben büyük ralliler yaşadı.Stelların 2 Kasımda BATın entegrasyonundan bu yana yüzde 27den fazla artış gösterdiğini bildirdi.2 Kasımdan bu yana BAT resmi olarak Coinbase Pro ve Coinbase.coma entegre edildi Stellar blockchain ağının yerel kripto para birimi olan XLM yüzde 27den fazla bir oranda 0.22 dolardan 0.28 dolara çıktı.Ancak o zamandan beri Stelların fiyatı yaklaşık yüzde 10 düşüşle 0.28 $ dan 0.253597 $ a düştü ve Bitcoinin momentum eksikliği nedeniyle yakıtı düşürmeye devam ediyor.

Bir teknik analist ve kripto tüccarı olan The Crypto Dog çeşitli teknik göstergeler hem Bitcoin hem de kripto para piyasasının geri kalanı için bir ivme eksikliğini gösterdiğini açıkladı.9 Ağustostan bu yana son üç ay içinde Bitcoinin istikrarı nedeniyle tabanın içinde olduğu iddia edilebilir ancak kripto-para değişimi piyasasının öngörülemezliği piyasayı aşağı yönlü bir eğilime götürebilir.

FUD yapmaya çalışmayın veya kimseyi korkutmayın ancak genel olarak grafikler şu anda kripto için harika görünmüyor.Bitcoinin hacmi Ekim ayı sonundan 3 milyar dolardan 44 milyar dolara yükseldi.Ancak diğer ana kripto para birimlerinin hacmi nispeten düşük.Genel olarak aylık bazda kripto pazarının günlük işlem hacmi yaklaşık yüzde 30 artarak 10 milyar dolardan 13 milyar dolara yükseliyor.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku