deVere Group’un CEO’sundan 2019 Bitcoin Fiyat Öngörüsü

0 0

Dev finansal danışmanlık gruplarından deVere’nin CEO’su  Bitcoin’in dijital bir altın şeklini aldığını ifade ediyor. CEO bu açıklamayı yaparken Bitcoin’in son fiyat hareketlerini takip etmiş durumda. deVere Group CEO’su Bitcoin’in fiyat yükselişinden hareketle statüsünü sağlamlaştırdığını da belirtiyor. 

Bitcoin’in 2019 yılı için fiyat hedefini de açıklaya deVere Group CEO’su bu yıl Bitcoin’in 15.000 dolar görebileceğini vurguluyor. 

deVere Group’un CEO’su Nigel Green dünya piyasasının belirsizlik yaşadığı dönemlerde Bitcoin’in güvenilir liman olarak görülen bir varlık haline geldiğini düşünüyor. Bu görüş ABD ile Çin arasında artan gerilimden kaynaklanıyor. Nigel Green konuyla ilgili olarak ayrıca kripto paraların amiral gemisi olan Bitcoin’in ticaret savaşları devam ederken % 10 arttığını ifade ediyor.

Bu yaşananların tesadüf olmadığını belrten CEO Bitcoin’in ekonomik sıkıntı zamanlarında güvenli bir liman haline geldiği konusunda bir konsensüs oluştuğunu vurguluyor. Bitcoin şu anda dijital bir altın olarak giderek ün kazandığını ifade eden Green şu ana kadarki süreçte altının güvenilir liman varlığı olarak bilindiğini ancak Bitcoin’in hem değer hem de sınırlı arz deposu olma özelliğiyle gelecekte altının yerini alacağını vurguluyor.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku