Devere Ceo suna göre, 2020 BTC nin kırılma yılı

0 0

Finansal danışmanlık firması DEVERE Groupun CEOsu 2020in ABD başkanlık seçimleri ve zayıf dolar sebebiyle Bitcoin için bir kırılma yılı olacağını düşünüyor. Siyasi belirsizlik ve Fedin yeni enflasyon politikası gibi nedenler yatırımcıları Bitcoin gibi merkezi olmayan güvenli liman varlıklarına yönlendiriyor.

2020: Bitcoin için kırılma yılı

Devere Group CEOsu Nigel Green geçen hafta ABD başkanlık seçimlerinin ve zayıf bir doların 2020nin ikinci çeyreğinde Bitcoin fiyatını artıracağı öngörüsünde bulundu. Federal Rezervin enflasyonla ilgili politika değişikliğinin ardından borsaya yatırım yapma konusunda da uyardı. Green tarafından 2002 yılında kurulan Devere Group kendisini 100 ülkede 80.000 müşteriden 10 milyar dolardan fazla danışmanlık ile dünyanın önde gelen bağımsız finansal danışmanlık kuruluşlarından biri olarak nitelendiriyor.

Green Bitcoinin yıllık % 70 artırmasından dolayı yılın en iyi performans gösteren varlıklarından biri olduğunu belirterek “Dünyanın en büyük kripto para biriminin 2020nin geri kalanı için ABD başkanlık seçimleri ve ABD dolarının zayıflığı ile daha da güçlenmesini bekleyebiliriz dedi.

Green Bir ABD başkanlık seçimi her zaman belirsizliği beraberinde getiriyor. Ancak 2020 birçok kişi tarafından özellikle önemli görülüyor çünkü kim kazanırsa kazansın dünya koronavirüsün küresel çöküşünü takiben ekonomik olarak yeniden inşa edildiğinde de bu rolde olacak. Belirsizlik arttıkça yatırımcılar güvenli liman varlıklarına özellikle de Bitcoin ve altın gibi belirli bir ülkeye bağlı olmayan varlıklara yönelecek şeklinde ifade etti.

Green Bitcoin şu anda bir dijital altın olarak görünüyor. Şimdiye kadar değerli metal nihai güvenli liman varlığı olarak algılandı ancak bir değer ve kıtlık deposu olma temel özelliklerini paylaşan Bitcoin gelecekte potansiyel olarak altını uzun süredir elinde tuttuğu en üst noktadan çıkarabilir. Dünya teknoloji tarafından yönlendiriliyor. Merkezi olmayan egemen olmayan güvenli dijital para birimleri bitcoin de dahil olmak üzere geleneksel pazarlarda türbülansa karşı bir koruma sağlayacakları için yatırımcılar için daha çekici hale gelecek” açıklamalarına yer verdi.

Perşembe günü merkez bankası “enflasyonu yükseltmek” için politikada büyük bir değişiklik yapacağını açıkladı. Green birçok yatırımcının borsalara yatırım yapacağını belirterek borsalarda “denge eksikliği” konusunda uyarıda bulundu

Green ABD Doları ile ilgili sözlerine şöyle devam etti: “Dolar kısa vadeli bir yükselişe geçebilir ancak uzun vadede aşağı yönlü bir yörüngede olacağı ve nihayetinde küresel rezerv statüsünü kaybedebileceği beklentileri hakim ve bu ortam Bitcoin fiyatı için güçlü bir artış sağlıyor. “

Ceo düşünceleri doğrultusunda şu sonuca vardı:

Artan sayıda Y kuşağı ve Z Kuşağı yatırımcılarının dijital varlıklara geçmesiyle birlikte bu patlayıcı kombinasyon çok yıllık bir boğa piyasası için mükemmel bir manzara sağlayabilir. Tarih 2020nin Bitcoin için bir çıkış yılı olduğunu gösterecek.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku