Dev holdingden kripto girişimine 3 milyon dolarlık yatırım

0 0

Güney Kore’nin dev holdingi Hanwha Group kripto para birimi endüstrisine katılımını yeni bir yatırımla güçlendiriyor.

Hanwha Groupun menkul kıymetler aracılık iştiraki olan Hanwha Investment & Securities kripto şirketi CrossAngleın kamuyu aydınlatma platformu olarak hizmet verecek kolu Xangle’a 4 milyar won (3.3 milyon dolar) yatırım yaptı.

CrossAngle A2 Serisi yatırımının şirketin kripto veri hizmetlerini kurumsallaştırmak için altyapı geliştirilmesinde kullanılacağını bildirdi.

Singapur merkezli CrossAngle’ın kripto açıklama hizmeti Xangle Bitcoin (BTC) gibi kripto para birimleri için şeffaf veriler sağlamaya odaklanmış bir kuruluş.

Bilgilendirme hizmetini sağlamak için Xangle küresel projelerden ve kripto varlık ihraç eden şirketlerden kurumsal açıklamalar topluyor doğruluyor ve entegre ediyor.

Xangleda 800den fazla kripto para birimi bulunuyor.

Xangleın küresel ortak ağında Güney Kore Japonya Çin Güneydoğu Asya Rusya Amerika Birleşik Devletleri ve Avrupa bölgelerini kapsayan 60tan fazla borsa bulunuyor. Firma bugüne kadar 800den fazla kripto varlık için halka açık erişim verisi sağladığını bildirdi.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku