İşte ‘temmuz’da yatırım yapılabilecek en iyi kripto para birimleri

0 2

Hiç kripto borsasının ölü bir dinginlik üzerinde sürüklendiğini gördünüz mü? Muhtemelen Hayır. Dijital para birimleri keskin piyasa dalgalanmaları için kötü şöhretlidir ve mevcut piyasa ortamı ikinci Covid-19 dalgası petrol fiyatı savaş gerilimleri ve dünyadaki ekonomik gerileme tehdidi ile farklı değildir.

2020 başında virüs salgınının başlamasından kısa bir süre sonra dijital para piyasaları düşüşe geçti ve Mart ortasına kadar değerlerinin yarısından fazlasını kaybetti. CoinMarketCape göre toplam kripto piyasaları değeri Şubat ayında 308 milyar dolardan 12 Mart 2020de 118 milyar dolara düştü.

BİTCOİN ANALİZİ İÇİN TIKLAYIN

Piyasa değerinin en büyük kripto para birimi olan Bitcoin Şubat ayında 10.400 dolardan Mart ayında 4.120 dolara düştü. En çok işlem gören diğer kripto para birimleri – Eter ve Ripple – yüzde 66dan fazla benzer düşüşler yaşadı.

O günler geçti! Yılın ilk yarısını geçtikten sonra kripto para birimleri tekrar güç kazanıyor. Şimdi nerede olduğumuza ve en iyi işlem gören kriptoların pandemik isabetten nasıl geri döndüğüne bakmanın zamanı geldi.

Temmuz ayında yatırım yapmak için en iyi kripto para birimleri

Temmuz 2020de ve daha sonra 2020nin sonuna doğru yatırım yapmak için en iyi kripto para birimleri nelerdir? En iyi üç seçmemizi izleyin.

Cardano (ADA)

Cardano en iyi kripto listelerinin hiçbir zaman yatırım yapmasına yol açmamış olsa da son zamanlarda o kadar çok borsacının dikkatini çekti ve ilk önce analiz edilmeyi hak ediyor. 7 Haziran 2020den itibaren Cardanonun fiyatı 2020de ilk kez direnç seviyesinden 0.10 $ a yükseldi.

ADA momentumu Cardano Shelley ana ağının yayınlanmasından sonra gerçekleşti. En son yükseltme beş yıldan fazla bir süredir geliştirilen Cardano ağına bir dizi yeni özellik getiriyor.

Cardano Vakfının küresel iletişim ve pazarlama direktörü Bakyt Azimkanov konuyla ilgili şunları söyledi: “Shelleynin getireceği temel faydalar şunlardır: merkezden uzaklaşma enerji verimliliği kullanıcılar için daha pratik ve fonksiyonel uygulamalar güvenilir bir fikir birliği doğrulanabilir rastgele fonksiyon sert çatal birleştiric ve çok daha fazlası. ”

Shelley yükseltmesi kripto topluluğu tarafından yakından izlendi ve ADA piyasasının duygularını ve temellerini geliştirdi. Shelley menfaat kanıtı açıklamasının ardından Cardano fiyatı yüzde 60 arttı ve günlük işlem hacmi dört kat arttı.

En son Cardano fiyat analizine göre kripto en iyi performans gösteren altcoinlerden biri oldu. ADA madeni para 10 gün içinde değerinin yüzde 85ini kazandı ve bu yazı yazılırken 0.1300 dolardan işlem görüyor. Teknik göstergeler ayrıca ADAnın yükseliş ivmesini de destekliyor. RSI aşırı alım bölgesine ulaştı ve MACD pozitif bölgede yükselmeye devam ediyor.

Ethereum (ETH): 2018den bu yana en yüksek aktivite düzeyi

Dijital para birimleri ile portföyünüzü çeşitlendirmek için hangi kripto para ticareti yapacağınızı merak ediyorsanız her şeyden önce büyük üçlü yani Bitcoin Ethereum ve Rippleı düşünmelisiniz.

Bugün yakın zamanda 250 dolara doğru yükseliş eğilimi belirtileri gösterdiğinden Ethereumu tercih ediyoruz. Ethereum grafiği dün büyük bir direnç kırdı ve tüm altcoin segmentini yukarı doğru sürükleyerek potansiyel olarak yükseliş eğilimi gösterdi.

ETH / USD 1 Temmuzdan itibaren 232.80 $ direnç seviyesinden kırıldı ve günlük 12-EMA seviyesinin 233.52 $ ve 26-EMA seviyesinin üzerine 231.38de yükseldi. Yazım sırasında 245.74 $ dan işlem görüyorsa şimdi 250 $ a ve 270 $ a yükselmek serbest görünüyor.

Glassnodeun en son Ethereum haberlerine ve analizlerine göre Ethereumdaki aktivite seviyeleri iki yıl içinde en yüksek seviyelerine ulaştı. Temmuz 2020nin başında Etkin Eter adreslerinin sayısı 405.014e yükseldi – Mayıs 2018den bu yana görülmeyen düzey. Etkin adresler Ethereum ağındaki başarılı işlemlerde etkin olan benzersiz adreslerin sayısını temsil eder.

Artırılmış Eter aktivitesi birkaç nedenden dolayı tetiklenebilir:

Neredeyse 31 milyon Eter biriktiren çeşitli Ethereum tabanlı merkezi olmayan finans platformlarının (DeFi) büyümesi; ve

Ethereum ağında bugüne kadar yüzde 400den fazla artış gösteren bir dizi günlük Tether (USDT) işlemi.

Ethere olan talebin artması büyük bir yükseliş mitingine yakıt sağlamak için büyük bir itici güç olarak görülüyor. Bugün Ether ikinci en büyük ve en popüler kripto para birimidir. Bununla birlikte şimdiye kadar bu yıl yüzde 89luk güçlü bir korelasyonda hareket ettiği Bitcoinden ayrılmak için mücadele ediyor.

Game of Tron (TRX) 4.0: Büyük Yolculuk

TRX kripto para biriminin son zamanlardaki yukarı yönlü hareketi büyük ölçüde Tronun kurucusu Justin Sun’un akıllı sözleşmelere gizlilik özelliklerini tanıtan bir protokol güncellemesinin duyurulmasıyla tetiklendi. Büyük Yolculuk etkinliği 7 Temmuz 2020de Tron 4.0 uygulamasının başlangıcında başladı.

Tron 4.0 uygulaması için 2020 ve 2021 yol haritası 2021in ikinci çeyreğine kadar TRXte yükselmek için daha fazla nedene işaret ediyor.

Bu arada Tronun fiyatı 0.0150 doların üzerinde sağlam bir destek tabanı inşa etti. Halen yüzde 18 oranında işlem görerek 00178 dolardan işlem gören TRX yakın vadede daha fazla toparlanma niyetini doğrulamaktadır.

00168 $ dirençli düşüş eğilim çizgisinin üzerine çıktıktan sonra TRX / USD çifti 00200 $ a kadar tırmanmaya devam edecek gibi görünüyor.

Temmuz ayında hangi kripto para yatırılacak?

Her ne kadar pandemi bitmemiş olsa da ve hala piyasaları geri çekiyor olsa da yatırımcılar geleneksel piyasalara bir çeşit alternatif olarak kripto para birimleri gibi riskli varlıklara bakıyorlar.

Geleneksel ekonomideki zorluklara bir yanıt olarak dijitale geçiş makul görünmektedir. Bu arada kripto para birimleri Mart ayının en düşük seviyelerinden toparlanmaya başladı ve analistler önümüzdeki birkaç ay boyunca veya en azından covid-19un sonsuza kadar kaybolduktan sonra kademeli kripto piyasasındaki büyümeyi tahmin ediyorlar.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku