Dev Borsanın CEO’su Bitcoin’de (BTC) 1.000.000 Dolar Bekliyor!

0 81

Dev kripto para borsası Kraken CEO’su Jesse Powel, hükümetlerin gevşek para politikasını benimsemeye devam etmeleriyle Bitcoin’in (BTC) 1 milyon dolara ulaşma yolunda ilerlediğini söyledi.

H3 podcast’e röportaj veren Kraken CEO’su, 1.700’den fazla yükseliş beklediği Bitcoin trenine atlamak için hala zaman olduğuna inanıyor ve şunları söylüyor:

Hala erken. Önümüzdeki birkaç yıl içinde Bitcoin’in kolayca 500.000 dolara ulaşacağını düşünüyorum. Ne kadar para basıldığına bakın. Kolayca Bitcoin’de bir milyon dolara ulaşacağız. En azından ona yönelin… Portföyünüzün yüzde 1-10’unu ona ayırın. Paranızın tamamıyla girin demem. Kira paranızla yatırım yapmayın, yiyecek paranızı Bitcoin’e yatırmayın ancak bir yatırım portföyünüz varsa orada kesinlikle biraz Bitcoin bulundurun.

Powell, piyasadaki diğer binlerce kripto para birimi sorulduğunda ortalama bir yatırımcının, genellikle en büyüğüne, en tanınmış kripto paralara yatırım yapmanın iyi bir tercih olacağını söylüyor.

Satın alınabilecek binlerce hisse senedi var. Satın alabileceğiniz çok sayıda saçma hisse senedi var. Bazıları Apple, Google, Facebook gibi gerçekten güçlü marka isimleri gibidir. Sanırım, tıpkı borsada olduğu gibi, ne yaptığınızı gerçekten bilmiyorsanız, süper bir Wall Street analisti değilseniz, çılgın hisse senetleri almayın, en iyi isimlere bağlı kalın. Her gün Apple cihazları kullanıyorsunuz, bu nedenle muhtemelen Apple’ın oldukça iyi bir şirket olduğunu düşünüyorsunuz. Bunu kripto paralarda da yapın derdim. Sürekli ortaya çıkan yeni şeylere dikkat etmeyin. Bitcoin ve Ether’e bağlı kalmanız yeterli. Süper güvenli olmak istiyorsanız, Bitcoin ve Ether’in süper güvenli yatırımlar olduğunu düşünüyorum. Diğer her şey, daha egzotik hale geliyor ve daha fazla riskle daha yüksek getiri elde ediyorsunuz ancak ben başka şeylere bakmam.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku