Dev borsadan kritik hamle

0 0

BitMEX 140 ülkede mobil ticaret uygulamasını kullanıma sunuyor

Kripto borsası BitMEX salı günü ilk mobil uygulamasını resmi olarak piyasaya sürdüğünü duyurdu. Başlangıç ​​için 140tan fazla ülkede satışa sunulacak.

BitMEXten Ben Radcylffe firmanın biyometrik kilit açma ve parmak izi taraması da dahil olmak üzere web platformuyla aynı güvenlik önlemlerini uyguladığını söyledi. Radcylffe web sitesinin grafik yeteneklerini en iyi şekilde taklit etmek için BitMEXin uygulamanın grafik yazılımını şirket içinde oluşturulduğunu da sözlerine ekleyerek “Bu tutarlı deneyimi sürdürmek için mümkün olduğunca kendimiz inşa etmeye gittik” dedi.

Uygulama ile kullanıcılar para çekme para yatırma ve alım satım gibi işlemleri yapabilecek

Radcylffe yine de BitMEXin ana sitesindeki tüm özellikleri içermeyeceğini söyledi. Örneğin borsanın tanınmış sohbet kutusu uygulamanın sunumunun farklı bir aşamasında uygulanacak. Ancak limit stop ve kar al emirleri dahil olmak üzere çeşitli sözleşme türleri ve emir türleri dahil olmak üzere “tüm yararlı şeyler” ilk aşamada olacak

Daha geniş ürün yol haritasına gelince Radcylffe uygulamanın lansmanının bir dizi yeni sözleşme lansmanının ve bu yılın sonlarında yapılacak bir ticaret turnuvasının önünde olduğunu söyledi.

Uygulama lansmanı BitMEXin bu ay müşterilerden kimliklerini doğrulamalarını istemeye başlayacağı haberini takip ediyor. Radcylffe firmanın şimdiye kadar “genel piyasa tepkisi” tarafından cesaretlendirildiğini belirterek yeni programın ilerleyişi hakkında ayrıntılı bir şekilde yorum yapmayı reddetti.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku