Daha önce Bitcoin için 12 bin doları doğru tahmin etti… Peki şimdi ne diyor?

0 2

2020nin başlarında Bloomberg analisti Bitcoinin yakında 12.000 $ a ulaşacağını ve salgın sonrası dünyada birincil yatırım olacağını iddia etti. Gerçekleşen tahmin sonrası aynı analist kripto para biriminin 2017de olduğu gibi başka bir boğa koşusuna patlamak üzere olduğunu ima eden yeni bir grafiği paylaştı.

Bloomberg Kıdemli Emtia Stratejistinden bir başka tahmin bir kez daha doğru çıkarsa kripto dünyası için iyi haberler var!

Bloomberg Kıdemli Emtia Stratejisti: 2021de “Daha Sert” Kripto Piyasası Gelecek

2020 yılı tarih kitaplarında birkaç temel nedenden ötürü hatırlanacak. Bu modern teknolojik dünyanın gördüğü ilk yaygın salgın itibari para birimi çöküyor olması ve Bitcoinin yükselişi.

2020nin başlarında Bitcoin üzerine bir Bloomberg analiz raporu kripto para birimi hakkında onu dolar altın Nasdaq ve daha fazlasıyla karşılaştıran genel bir sağlık güncellemesi verdi.

Nasdaqın boğa öncesi piyasa seviyelerine düşmesine kıyasla kripto para biriminin göreceli oynaklığı Bloomberg için Bitcoinde bir şeylerin olacağına dair erken bir haberdi.

Rapor ayrıca 10.000 doların yakında kırılacağını ve kripto para biriminin 12.000 dolara çıkacağını iddia etti. BTC bunu başardı ve sonra bu hafta 13.000 doları da geçti..

Şimdi Bloombergin Kıdemli Emtia Stratejisti Mike McGlone Bitcoini Nasdaq borsa endeksiyle karşılaştıran yeni bir grafik paylaştı ve bunu yapım aşamasında olası bir boğa koşusuna ipucu vermek için kullanıyor.

Nasdaq “Düşük Performans” “Azalan Arz” ve % 80 Düzeltme Bitcoin Boğa Koşusunu Destekler

Bitcoinin Nasdaq hisse endeksinden sapmasıyla düşük performans kripto para biriminin yakın tarihindeki başka bir noktada olduğu gibi kısa sürede aşırı performansa dönüşebilir.

McGlone yukarı yönlü kırılmanın ardından Bitcoini daha büyük bir düzeltme yapılmadan önce % 235 daha aldığını gösteren önceki bir sapmaya işaret ediyor.

Mevcut fiyatlardan % 235lik bir artış Bitcoini BTC başına kabaca 38.000 $ a çıkaracak ve varlığın 2017nin tüm zamanların en yüksek seviyesini neredeyse iki katına çıkaracaktır.

Kıdemli Stratejist BTC arzını ayı piyasasını ve Nasdaq karşısında kaybedilen zemini yeniden kazanmanın yükseliş dalgalanmasına işaret eden temel faktörler olarak işaret ediyor.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku