Cüzdanlarında 1000 Bitcoin tutanların sayısı arttı

0 0

Haziran ayından sonra yaşanan  yaklaşık yüzde 40lık bir düşüşe rağmen birçok Bitcoin fiyat metrikleri halen büyük ölçüde yükseliş olacağına işaret ediyor. 1000in üzerinde BTC tutan adreslerin sayısı ve BTC milyonerlerinin sayısı da artmış durumda.

Binden fazla token tutan BTC adreslerinin sayısı bu ay 2000in üzerine çıktı

2019 yılı balina adreslerinde kurumsal stoklama veya bir borsa akışı olabilecek büyük bir artış gördü. Bakkt fiziksel olarak teslim işlemleri yapmak üzere bitcoini depolaması gerektiği için böyle bir adres olabilir. Aralık 2018de bitcoin fiyatlarının 3 bin 200 doların altına düşmesiyle büyük bir yükseliş yaşandı.

Balinalar ayrıca 2018 ayı piyasası boyunca çok fazla BTC biriktirmiş olabilirler ve şimdi basitçe HODLing durumu söz konusu. Fiyatların düştüğü durumlarda alım yapmak tecrübeli yatırımcılar için bile korkutucu olsa da ayı piyasaları düşük fiyatlı varlıklara yükleme yapmak için önemli fırsatlar sağlayabilir.

Binden fazla BTC içeren adreslerin büyümesi bunun devam ettiğini ve daha büyük borsaların daha fazla dijital varlığa sahip olduğunu gösterebileceğini ifade ediyor

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku