Bitcoin için 2 senaryo var…

0 0

Yükseliş öncesi Bitcoin fiyatı düşebilir: yatırımcılar riskleri ve fırsatları açıklıyor…

Bitcoin tüm hafta boyunca yaklaşık 8 bin 200 dolar civarında hareket ediyor. Yatırımcılar ne olacağını merak ediyorlar. Dip elde edildi mi yoksa düşüş döneminin sonu geldi mi? 

Kullanıcı cryptoGatse göre BTC için iki olası senaryo var

1) 8 bin 300 Dolar civarında kalırsak ve sonra 200MAyı yeniden test etmek için fiyat yükselirse muhtemelen 9 bin 500 Dolarlık alana gideriz (bu mümkün çünkü sağlıklı bir geri çekilme ve ilerleme sinyali verir).

2) Eğer 8 bin 100 doların altına düşersek o zaman alttan tekrar test edeceğiz ve muhtemelen onu kıracağız. O zaman 7 bin ve 6 bin 500 dolar bandı hedef seviye olacak.

İçimizde sıkışıp kaldığımız aralık çok güçlü ve hem destek hem de direnç alanı olarak hareket ediyor. Bu alanın yedekleri var. Bu yüzden birkaç harekete kadar kimin kazanacağını görmek zor ama şimdi önemli kilometre taşlarını ve önümüzdeki birkaç saat içinde ne arayacağınızı biliyorsunuz.
200MAyı birçok kez test ettik ve tekrar test edeceğiz.

200MA altında kayan 50MAnın yaklaşan geçişi fiyatı olumsuz yönde etkileyecek. Buradaki strateji ne olmalı? Bu fırsatı belki de çift dip formunda olduğu gibi daha düşük fiyatlarla alt seviyelerden yakalamak için kullanmak lazım.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku