Craig Wright ın Satoshi Nakamoto olduğunu kanıtlayan film için hazırlıklar başladı

0 2

Craig Wrightın en popüler destekçilerinden biri olan Calvin Ayre Wrightın gerçekten Bitcoinin yaratıcısı olduğunu kanıtlamayı amaçlayan bir belgesel çekmeye başladı.

Bitcoinin yaratıcısı ile ilgili yaklaşan bir film

Craig Wright ve Bitcoin Satoshi Visionın (BitcoinSV) uzun süredir destekçisi olan Ayre Groupun kurucusu Calvin Ayre Wrightın gerçekten Satoshi Nakamoto olduğu iddialarını çürüten çok sayıda kripto para birimi savunucusuna rağmen inanan birkaç isimden biri oldu.

Wrightın iddialarının doğruluğunu kanıtlama ve hepsini bir filmde gösterme konusunda istikrarlı görünüyor.

Bu yazı hazırlanırken Ayre filmin çekileceği yer ve zamanlamasıyla ilgili bir bilgi paylaşmadı. Londradan profesyonel ekip kiralamak ve Wrightın popüler kripto para birimi podcasterına iftira için dava ettiği kötü şöhretli Dr. Peter McCormack davasıyla bağlantılı tüm bilgilerin araştırılması gibi ortaya çıkardığı birkaç ayrıntı bulunuyor.

İnsanlar benden nefret ediyor çünkü Bitcoin efsanelerini mafettiğimi düşünüyorlar

Kendini Satoshi Nakamoto takma adının arkasındaki kişi olarak nitelendiren Wright son zamanlarda “Bitcoinin en nefret edilen adamı” başlıklı bir röportajda yer aldı.

Kripto topluluğu tarafından dikkatleri üzerine çeken Wrighta bu cesur iddiayı neden söylediği sorulduğunda Wright sadece yaratılışıyla tanınmak istediğini ve niyetinin bu olmadığını söyledi.

Birçok topluluk üyesinin Bitcoinin “hükümetin paranızı almayı bırakmasına” neden olabileceğine inandığını söyledi. Ancak Wright “Bitcoin böyle bir şey yapmıyor. Hepsi mitoloji. Bu sebeple insanlar efsanelerini mahvettiğim için benden nefret ediyor” dedi.

Ayrıca coinlerini saklayarak potansiyel bir değer deposu olarak gören Bitcoin Hodlersa karşı çıktı. Bu nedenle elektronik eşler arası nakit sistemi fikrini kullanmıyor ve ağın büyümesine yardımcı olmuyorlar.

Ayrıca Wright Bitcoinin bankaların yerini alamayacağını çünkü kredi ve ipotek sağlamadığını belirtti. Bitcoin yaratmaktan pişman olmadığını söyledi. Ancak işleri başından beri düzgün yönetemediği için pişmanlık duyuyor. Bu nedenle her şeyi düzeltmek için geri döndü.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku