Kripto para endüstrisinin Amazon u olacağız

0 0

Blockchain şirketi Ripple kullanım durumunu ulusal ve uluslararası bankalarla ortaklaşa sınır ötesi ödemeleri düzene sokmak için planlamalar yapıyor.

Ripple Brad Garlinhouseun CEO olarak şirkete katıldığı son beş yılda sadece sınır ötesi ödemelere yoğunlaştı.

Finansal kuruluşlar için yazılım çözümü sağlayıcısı olarak eşi görülmemiş başarılarına rağmen Ripple şirketin asıl değerinin kendi kripto para birimi XRP ve Blockchain ağında olduğunu fark etti.

Genellikle bankalarla çalışmış olan şirket blockchain ve kripto para girişimleri için fon sağlamış olsa da mevcut durumda bir adım geri atarak büyüme stratejisini revize ediyor.

Financial Times haberine göre Rippleın geliştirici ekibinin başında bulunan Ethan Bear şirketin Ripple ağında yeni uygulamaların oluşturulmasını teşvik etme konusunda büyük adımlar atmayı planladığını ima ederek “çek yazmaktan kod yazmaya” geçtiklerini söyledi.

Garlinghouse Rippleı kripto para dünyasının Amazonu yapmak istediklerini söyledi:

“Bir kitapçı olarak başlayan Amazon yalnızca kitap sattı. Ödemelerle başladık. Bundan iki yıl sonra Rippleın Amazonun yelpazesini genişletmesi gibi ödeme çözümleri sunmaya başladığını göreceksiniz.”

Ayrıca şirket Ripple ağındaki yeni kullanım durumlarını araştıran Blockchain tabanlı uygulamaların oluşturulmasına yardımcı olmak için geliştirici araçları üzerinde çalıştığını belirtti.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku