Counter-Strike oyuncuları, kripto tabanlı turnavada yarışacak

0 2

Popüler oyun Counter-Strikeın e-spor süper yıldızları taraftarların kripto tokenlar ile bahse girebilecekleri kripto tabanlı bir turnuvaya katılacak. 

Turnuva VRA token ile ödül sunan video oyunculuk ve eğlence platformu Verasity tarafından destekleniyor.

Turnuva basın bültenine göre dünya genelinde iki milyon taraftara sahip Nathan Schmitt (NBK) ve Asyanın en iyi oyuncusu Kevin Susantoyu (Xccurate) da içerecek.

BATin yerini almayı amaçlıyor

VRA token konsepti Brave tarayıcısının Basic Attention Tokenına (BAT) çok benziyor. Şirket CEOsu Mark Hain VRAin en bilindik rakibine karşı bazı avantajları olduğunu söyledi: VRA çevreden bağımsız bir token ve gelirin tamamı içerik yaratıcısına gidiyor.

Hain “Yayıncıların bu ödüllerden para kazanabilmek için BATı kullanmaya başlaması gerekiyor. Bizim yaptığımız şey ise tamamen farklı. Bizim bir tarayıcıyla hiçbir ilgimiz yok. Bloomberg gibi büyük bir yayın için çalışıyorsanız Bloombergin Brightcove tarafından desteklenen bir video oynatıcısı vardır. […] Ve Bloomberg kripto ya da başka bir şey olarak ödül almak isteyebilir. SDKmızı alıp yüklüyorlar yüklemeleri yaklaşık yarım saat sürüyor. Daha sonra tüm parasallaştırmayı onlar kontrol ediyorlar.” dedi.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku