COINBASE KULLANCICILARI ARTIK BSV Yİ HARİCİ CÜZDANLARA ÇEKEBİLECEKLER

0 0

Amerikalı kripto para borsası Coinbase artık kullanıcılarının Bitcoin SV (BSV) bakiyelerini harici cüzdanlara çekmesine izin veriyor.

BSV geçtiğimiz yılın kasım ayında Bitcoin Cash (BCH) blok zincirindeki sert hard fork sonucu ortaya çıktı. Bitcoin Cash SV güncellemesi destekçisi Craig Wright ve ekibi ağ savaşını kaybedince Bitcoin Cash ağı Roger Ver ve destekçilerine kaldı ve Wright başka bir kripto para birimi oluşturmak durumuna düştü.

Fork sonrası elinde BCH bulunduran Coinbase kullanıcıları eşit oranda BSV de kazandı ancak borsa bu tarihe kadar kullanıcılara borsadaki BSV’lerini çekebilme imkanı sunmuyordu. Bundan böyle Coinbase müşterileri BSV bakiyelerini harici bir cüzdanına gönderebilecekler. Coinbase bugünkü duyuruda hala platformlarında BSV almak veya satmak için hizmet sunmadığını belirtti.
Hard fork sonrası başka bir ABD tabanlı kripto para borsası Kraken BCH’nin iki fork’unu da güncellemeye başladı ancak yine de Craig Wright’ın çalıştığı nChain firmasından kaynaklı saldırılar yüzünden BSV tokenlerinin tam güvenliğini garanti etmediğini duyurdu.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku