COİNBASE CEO SU: ‘BİTCOİN BENİM İLK AŞKIM

0 0

Kullanıcı sayısı bakımından dünyanın en büyük kripto para borsası olan ABD merkezli Coinbase‘in kurucusu ve CEO’su Brian Armstronglider kripto para birimi Bitcoin‘in 10. yaş gününü kutlamak adına attığı bir dizi tweet içerisindeilginç şeyler paylaştı.

10/ Bitcoin is one of the most important inventions of all time and has launched a global movement. It’s awesome to see an entire ecosystem spring up around it but Bitcoin is my first love.

Bitcoin tüm zamanların en önemli icatlarından biridir ve küresel bir hareket başlattı. Etrafında bir ekosistemin ortaya çıktığını görmek harika Bitcoin benim ilk aşkım.

— Brian Armstrong (@brian_armstrong) 3 Ocak 2019

13/ I believe we’re still at the beginning. The white paper signaled the start of a movement and the full promise of Bitcoin is still yet to be realized.

— Brian Armstrong (@brian_armstrong) 3 Ocak 2019

Bence hala başlangıçtayız. (Bitcoin) whitepaper’ı bir hareketin başlangıcını sembolize ediyor ve Bitcoin’in tam potansiyeli hala keşfedilmedi.”

 

 

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku