Çoğunluk düşüş derken ünlü CEO’dan Bitcoin için 50 bin dolar tahmini

0 1

Cryptocurrency fonu Three Arrows Capital CEOsu Su Zhu Bitcoin ile ilgili dikkat çekici yorumlar yaptı. Birçok kısa vadeli tahmin 6 bin ve 4 bin 800ün altında gerçekleşirken Zhu önde gelen kripto paranın nispeten hızlı bir şekilde 50 bin dolara ulaşma şansına sahip olduğuna inanıyor.

BU HABER RİPPLE YATIRIMCILARINI ÜZECEK CİNSTEN… TIKLAYIN

Fedin 700 milyar dolarlık parasal genişleme politikasını hatırlatan Zhu bunun ABDyi enflasyonist bir politikaya soktuğunu ve geri dönmenin zor olduğunu söyledi. Dünyadaki ekonomik koşullara göre fon yöneticisi Bitcoinin mevcut seviyeleri koruyorsa 50 bin dolara ulaşabileceğini söyledi.

Zhu “Bu teorik olarak Bitcoin tarafından beklenen andır. Gelişmekte olan piyasalar şu anda önemli borç riski altında. ABD doları enflasyonist bir yola girdi ve getiri zor. Bitcoin bu seviyelerde kalırsa 50 bin dolar kazanmak mümkündür” yorumunda bulundu.

Zhu geçtiğimiz Ocak ayında 7 bin 200 dolardan işlem gören Bitcoinin ayın bitiminden önce 9 bin dolar gördüğünü ve tahmin ettiği gibi Bitcoinin Ocak ayında 9 bin doları aştığını söyledi.

Bitcoin yazı yayına hazırlandığı sırada 5 bin 300 dolarlı seviyelerden işlem görüyordu…

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku