CNBC’DEN RAN NEUNER BİTCOİN İN UÇMAK ÜZERE OLDUĞUNU SÖYLEDİ

0 0

Crypto analisti ve CNBC’nin Cryptotrader showuna ev sahipliği yaRan Neuner Bitcoin (BTC) fiyatının 7 Ekim’de “patlamak üzere” olduğunu iddia etti.

Neuner aynı tweetde “Ailem için daha yeni Bitcoin aldım” diyerek Bitcoinin fiyatının yaklaşan yükselişine duyduğu güveni dile getirdi. ABD Güvenlik ve Borsa Komisyonunun (SEC) birkaç Bitcoin Borsa Yatırım Fonu (ETF) uygulamasıyla ilgili çok yakında beklenen kararına bağlı olacaktır diye ekledi.İyimser tahminini açıklayan kripto analisti geçtiğimiz yıl lider kripto-para birimi rallisinin “6691 $ (11 Kasım) ile 20.000 $ (17 Aralık)” seviyesinden olduğunu belirtti.ABD Ticaret Borsası Ticaret Komisyonunun (CFTC) Chicago Board Opsiyon Borsası (CBOE) ve Chicago Ticaret Borsası (CME) nin Bitcoin futureları başlatma hakkına sahip olduğunu teyit etmesinin ardından CBO 11 Aralıkta Bitcoin futuresını piyasaya süren ilk firma oldu. 17 Aralıkta kısa bir süre sonra lanse edilen – Bitcoin 20.000 $ lık tarihi yüksek seviyesine ulaştı.Bitcoin geleceğe işaret eden Neuner SECin düzenleyici tarafından onaylanacak ilk Bitcoin ETFleri hakkında önceden tahmin edilen kararıyla bir paralel yaptı.Analist bir Bitcoin ETFnin “gerçek bir BTC satın almayı gerektirdiğinden” bir kontrat bitcoin sözleşmesi sözleşmesinden “daha ​​büyük bir anlaşma” olduğunu iddia etti.

SEC geçenlerde üç farklı başvuru sahibinden dokuz Bitcoin ETF uygulamasını incelemek için 5 Kasım son tarihlerini planlarken onaylı bir Bitcoin ETF’nin kripto pazarlarındaki lansmanının gerçek etkileri tartışmaya açık.Bu yılın temmuz ayı sonunda SEC Mart 2017de reddedilen bir sonraki filmi takiben Tyler ve Cameron Winklevoss kardeşlerinden bir Bitcoin ETF başvurusunu ikinci kez reddetti.Reddedilmeden kısa bir süre sonra SEC Komiseri Hester M. Peirce ajansın Winklevoss fonunun temyiz edilmesini reddetmesinden resmi bir muhalefet beyanında bulundu. Peirce onaylanmama emrinin BTC pazarının kurumsallaşmasını “engelleyeceğini” öne sürdü.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku