BİTCOİN MADENCİLİK HAVUZU ANTPOOL NBA DEN HOUSTON ROCKETS SPONSOR OLDU

0 0

Dünyanın en büyük kripto para birimi ve bitcoin madencilik şirketlerinden biri olan Bitmanın Antpoolu popüler NBA takımı Houston Rockets ile bir sponsorluk anlaşması imzaladı.

2018-2019 profesyonel sezonu formaları için imzalanan ortaklık  ve Çin merkezli şirketin genişleme hedeflerini Houston bölgesine taşımaya yönelik önemli hareketlerinden biri olarak öne çıkacak.Aynı zamanda son zamanlarda özellikle spor endüstrisi ile ilişkilerde kripto parayla yaşanmakta olan benzer farkındalık ve tanıtım programlarının sayısının artmasına katkıda bulunuyor.AntPoolun yurtdışı operasyon müdürü Haijiao Liye göre şirketinin ABDye genişlemedeki ivmesini Houston Rockets ile ortaklaşa sürdürmekten daha iyi bir yolu yok.

Çindeki en popüler takım olan Rockets- Ünlü Yao Mingin oynadığı klüp olarak ta dikkat çekiyor.Rockets kurumsal gelişimden sorumlu başkan John Croley Antipool ile ABDde sürekli büyüyen işleri için bir kanal olarak çalışmaktan dolayı heyecan duyuyoruz ”diyor.

Kripto endüstrisinin hala ana akım yolunda yolunu bulmaya çalıştığı aşikar.Bu fenomen makul kabulü teşvik etmek için pek çok farkındalık ve uygun eğitim gerektirir.Bunlar gibi çabalar sektörde daha popüler hale geliyor ve aynı zamanda beklenen sonuçlar veriyor gibi görünüyor.

Li tüketicilerin bitcoin ve diğer dijital varlıkları benimsemeye ve anlamaya yönelik önemli bir adım olarak ana akım kripto para birliği ortaklıklarının sayısının artmasını kabul ediyor.

Dünyanın dört bir yanındaki kripto-para birimi endüstrisi gelişmeye devam ederken AntPool gibi şirketlerin dijital para birimlerini benimsemeye ve anlamaya yönelik konuşmalarını ve dönüşümlerini yönetmesi daha da önemli olacak.Bu heyecan verici bir zaman ve biz de Rockets hayranlarını ve Houstona gidenleri Toyota Centerdaki vitrinimizi ziyaret etmek ve dünyayı değiştirecek teknoloji hakkında daha fazla bilgi vermek için bekliyor olacağız.

Bu zamandan önce diğer sporların yanı sıra hem beyzbol hem de futbol alanında bir dizi spor kıyafeti ile  kripto şirketleri tarafından da benzer ortaklıklar yapıldı.Bu tür ortaklıkların sebebi profesyonel spor takımlarının ilgisini çeken seyircilerin hacmine dayanarak anlaşılmasın daha kolay olması.Aynı felsefe eğlence endüstrisindeki ünlülerle iş yapan şirketler tarafından uygulanıyor.Cryptocurrency endüstrisinin şu anda ihtiyacı olan bir şey varsa bu bilinç ve doğru eğitimdir.Bu nedenle bireysel şirketler kendi tanıtımları ve genişlemeleri için çaba sarf ederken sektörde sahip oldukları genel olumlu etkiler aşırı vurgulanamaz.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku