CNBC Sunucusundan Dikkat Çeken ‘Bitcoin’ Açıklaması

0 0

Bitcoin’e ilgi giderek artıyor… Özellikle lider kripto para biriminin son haftalarda ve aylarda Wall Streette güçlü bir şekilde benimsenmesi bunun en belirgin işareti. Aslında her şey bu yılın başlarında milyarder yatırımcı Paul Tudor Jones ile kripto para biriminin mevcut makro ortamda yarıştaki en hızlı at olacağını düşündüğünü duyurmasıyla başladı.

Bunu her ikisi de ABD doları düştükçe kripto para biriminin son derece uygun olduğunu düşündüklerini açıklayan Stanley Druckenmiller ve Anthony Scaramucci gibi diğer önde gelen isimler takip etti.

BİTCOİN ANALİZİ İÇİN TIKLAYIN

Ve Jim Cramer…  CNBC sunucusu ve eski serbest fon yöneticisi geçtiğimiz günlerde kurduğu çıkış noktası The Streete daha fazla Bitcoin satın aldığını söyledi.

Jim Cramer Bitcoin Satın Aldı

Jim Cramer geçtiğimiz günlerde Twittera ve kendi haber kuruluşuna daha fazla Bitcoin satın aldığını veya yakın zamanda daha da fazla Bitcoin aldığını duyurdu.

Kripto para biriminin bir çeşitlendirici olarak mantıklı olduğunu düşünüyor ve kripto para biriminin “benim için büyük bir pozisyon” olmadığını ancak yine de varlık dengesinin bir parçası olduğunu söylüyor. Cramer muhtemelen her iki varlığın da nasıl korunma olarak görüldüğüne atıfta bulunarak altın sahibi olduğunu ekledi.

Cramer Bitcoinin büyük ölçüde öngörülemez ancak daha uzun süreler boyunca nasıl hareket ettiğini referans alarak tarihsel emsal nedeniyle cari fiyatlarla satın aldığını ekledi.

Diğer Wall Street Boğaları Konumlarını Açıklıyor

Daha önce de belirtildiği gibi Cramer Bitcoini ikiye katlayan en son Wall Street boğası.

Bu yılın başlarında BTCyi satın alan milyarder yatırımcı Paul Tudor Jones Mayıs ayı araştırma notunda önde gelen kripto varlığı hakkındaki görüşünü dikte etti. Bitcoinin yarılanmalarının ona bir değer deposu olarak eşi görülmemiş bir güç verdiğini düşündüğünü söyledi:

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku