CNBC Sunucusundan Dikkat Çeken ‘Bitcoin’ Açıklaması

Abone Ol
CNBC Sunucusundan Dikkat Çeken ‘Bitcoin’ Açıklaması
Emre Boran
 • 14 Aralık 2020
 • Yazar:

  Bitcoin’e ilgi giderek artıyor… Özellikle lider kripto para biriminin son haftalarda ve aylarda Wall Street'te güçlü bir şekilde benimsenmesi bunun en belirgin işareti. Aslında her şey bu yılın başlarında milyarder yatırımcı Paul Tudor Jones ile kripto para biriminin mevcut makro ortamda yarıştaki en hızlı at olacağını düşündüğünü duyurmasıyla başladı.

  Bunu, her ikisi de ABD doları düştükçe kripto para biriminin son derece uygun olduğunu düşündüklerini açıklayan Stanley Druckenmiller ve Anthony Scaramucci gibi diğer önde gelen isimler takip etti.

  BİTCOİN ANALİZİ İÇİN TIKLAYIN

  Ve Jim Cramer…  CNBC sunucusu ve eski serbest fon yöneticisi, geçtiğimiz günlerde kurduğu çıkış noktası The Street'e daha fazla Bitcoin satın aldığını söyledi.

  Jim Cramer Bitcoin Satın Aldı

  Jim Cramer geçtiğimiz günlerde Twitter'a ve kendi haber kuruluşuna daha fazla Bitcoin satın aldığını veya yakın zamanda daha da fazla Bitcoin aldığını duyurdu.

  Kripto para biriminin bir çeşitlendirici olarak mantıklı olduğunu düşünüyor ve kripto para biriminin "benim için büyük bir pozisyon" olmadığını, ancak yine de varlık dengesinin bir parçası olduğunu söylüyor. Cramer, muhtemelen her iki varlığın da nasıl korunma olarak görüldüğüne atıfta bulunarak altın sahibi olduğunu ekledi.

  Cramer, Bitcoin'in büyük ölçüde öngörülemez ancak daha uzun süreler boyunca nasıl hareket ettiğini referans alarak, tarihsel emsal nedeniyle cari fiyatlarla satın aldığını ekledi.

  Diğer Wall Street Boğaları Konumlarını Açıklıyor

  Daha önce de belirtildiği gibi, Cramer, Bitcoin'i ikiye katlayan en son Wall Street boğası.

  Bu yılın başlarında BTC'yi satın alan milyarder yatırımcı Paul Tudor Jones, Mayıs ayı araştırma notunda önde gelen kripto varlığı hakkındaki görüşünü dikte etti. Bitcoin'in yarılanmalarının ona bir değer deposu olarak eşi görülmemiş bir güç verdiğini düşündüğünü söyledi:

  Kripto para piyasasıyla ilgili en güncel haberlerden ve analizlerden anında bilgi sahibi olmak için bizi Twitter - Facebook hesaplarımızdan ve Telegram grubumuzdan takip edebilirsiniz…

  Jim cramer ile ilgili her şey

  CNBC Sunucusundan Dikkat Çeken ‘Bitcoin’ Açıklaması

  CNBC Sunucusundan Dikkat Çeken ‘Bitcoin’ Açıklaması

  Bitcoin’e ilgi giderek artıyor… Özellikle lider kripto para biriminin son haftalarda ve aylarda Wall Street'te güçlü bir şekilde benimsenmesi bunun en belirgin işareti. Aslında her şey bu...

  • 14 Aralık 2020
  UYARI: Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Sayfada yer alan ifadeler, hiçbir şekilde veya suretle alış veya satış teklifi olarak değerlendirilmemelidir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyelerin kullanılması nedeni ile ortaya çıkabilecek durumlardan KriptoArena.com sitesi sorumlu değildir.