Circle CEO sundan ilginç bir açıklama

0 0

Circle CEOsu “sermayelerini kontrol etmek için bitcoin almak isteyenler var” dedi…

Kripto para finansal hizmetler şirketi Circle CEOsu Jeremy Allaire Bitcoin (BTC) nin son zamanlarda piyasa oynaklığına rağmen yatırımcılar için güvenli bir liman olma konusundaki iyimserliğini dile getirdi.

19 Ağustosta Allaire CNBC’deki Squawk Box isimli programda duygularını dile getirdi:

Açıkçası bitcoin gibi egemen olmayan bir dijital varlık sermayeyi kendileri kontrol edebilecekleri bir yere taşımakla ilgilenen insanlar için caziptir. Bu zaman içinde var olan çok fazla ilginin altını çizer. Bu dijital altın tezi ve Sanırım hem kurumsal yatırımcılar hem de bitcoin yatırımcılarının yanı sıra bireyler özellikle de sermaye kontrolleri konusundaki yoğun kaygının olduğu yargı bölgeleri veya ortamlardaki bireylerin birçoğunun bu alan gireceğini düşünüyorum. ”

Allaireye göre piyasadaki dalgalanmaya büyüme ayından sonra kar etmeye çalışan kişiler neden olmuş olabilir. “Geçen hafta hisse senetleri için önemli bir risk haftasıydı” ancak daha önce daha geniş portföyleri etkilenen çok sayıda dijital varlık sahibi vardı.

Bu arada şu ana dek Bitcoin’in etkileyici yılı göz önüne alındığında bazı karların alınması bekleniyor:

“Açıkçası Bitcoin son 9 ayda % 100 neredeyse % 200 arttı bu da bazı kazanımlar alabileceğiniz bir yer. Tabii ki sahibinin türüne bağlı olarak bu pazar hamleleri sırasında biraz farklı davranışlar göreceksiniz.”

The Circle CEOsu ayrıca “gündem maddesi olarak kripto paranın kesinlikle güvenli olduğunu” kaydediyor. Ona göre dijital varlıklar büyük bir küresel konu haline geliyor ve yalnızca Bitcoin gibi büyük koinlerin büyümesi nedeniyle değil aynı zamanda büyüme USD Coin ve Libra gibi stablecoinlerde de söz konusu”

Daha önce de belirtildiği üzere piyasa stratejisinde kıdemli analist ve sektör araştırma şirketi Fundstrat Global Advisors’dan Tom Lee BTCnin yatırımcılar için gerçekten güvenli bir liman haline geldiğinden emin.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku