Çinli kripto madencilik şirketi kendi borsasını kuracak

0 0

ABDli borsa işletmecisi Nasdaqta listelenmesi beklenen Çinli kripto madencilik şirketi Ebang kendi kripto para borsasını madencilik çiftlikleri kurmak istiyor

Bloombergde yer alan habere göre Nasdaq Global Marketta bugün listelenmesi beklenen Çinli Bitcoin madencilik ekipmanları üreticisi Ebang kripto Borsası ve madencilik çiftlikleri kurarak faaliyetlerini genişletmek istiyor.

Cointelegraphın haberine göre Ebangdan bir temsilcisi yakın zamanda gerçekleştirilen bir mülakatta şirketin küresel bir blockchain ve dijital ekonomi endüstrisi ekosistemi oluşturarak sektörde özel bir yer edinmek istediğini belirtti. Temsilciye göre bir kripto para borsası ve madencilik tesisleri kurulması da bu plana dahil.

Haberde Ebang temsilcisinin “Yakında esnek bir işbirliği modeline dayanan kendi madencilik çiftliklerimizi ve işlem gücümüzü satmak için madencilik havuzları kuracağız. Aynı zamanda kripto para alım satım borsası kurmaya başlayacağız.” dediği belirtildi.

Hangzhou merkezli şirket ek olarak blockchain teknolojisinin finansal hizmetler eğitim ve sağlık sektörlerine uygulanmasının yollarını araştıracak. Temsilci şirketin Nasdaqta listelenmesinin marka farkındalığını artıracağı ve daha fazla yeteneği cezbedeceğinden dolayı bu planları gerçekleştirmesinde yardımcı olacağını söyledi.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku