ÇİNLİ BİTCOİN MİLYONERİ, 3 YIL İÇİNDE BİTCOİNDE CİDDİ YÜKSELİŞ OLACAĞINI SÖYLÜYOR

0 0

Bitcoin’in ve kripto dünyasındaki düşüş fırtınasına rağmen Çinli OTC trader’ı ve Dfund’ın kurucusu Zhao Dong Bitcoinde boğa eğilimin devam edeceğini ve satın almak için en doğru zamanın olduğunu vurguluyor.

Bitcoin’i bir ‘satın al ve tut’ varlığı olarak gören Zhao Dong Çin’in Twitter benzeri sosyal medya platformu Weibo’daki gönderisinde “Boğa piyasasında insanları Bitcoin almaya ikna etmeye çalışmam çünkü hızlı para kazanmak kolay gibi görünür ama aslında bu olay hiçte kolay değildir. Şimdi ise onlarla Bitcoin satın almaları konusunda konuşmaya başladım.” açıklamasında bulundu.

Uzmanların ve analistlerin çoğu kripto para piyasasında daha fazla düşüş bekliyor. Dong ise bu düşüşün devam edeceğini ve 3 yıl içinde ciddi bir yükseliş olacağını vurguluyor.. Bitcoin milyoneri “Belki de Bitcoin’in fiyatı daha da düşmeye devam edecek ve bu yüzde 50’ye kadar olabilir ama yine de yeni bir düşük seviyeye ulaştığı her seferinde sürekli olarak almaya değer. Ben gelecek 3 yıl içinde %100 ila %200 oranında getiri olabileceğini düşünüyorum.” yorumunu yapıp ekliyor

Benim tahminime göre Bitcoin 3 yıl içinde 50000 dolar ila 100000 dolar arasında bir yerde olacak

Bitcoin milyoneri olan Dong aynı zamanda dünyanın en büyük kripto para borsalarından biri olan Bitfinex‘te hissedar konumunda.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku