Çin KOBİ ler için blockchain sistemi geliştirecek

0 0

Binance China Blockchain Institute (Binance Çin Blok Zinciri Enstitüsü) ülkedeki küçük ve orta ölçekli işletmeler için ortaklaşa yeni dijital altyapı geliştirmek için bir kamu kurumuyla ortaklık kurdu.

Duyuruda şu ifadeler kullanıldı:

Binance’in Çin’deki yeni blok zinciri araştırma enstitüsü ülkedeki küçük ve orta ölçekli işletmeler (KOBİler) için dijital altyapı geliştirmek üzere eyalet düzeyindeki bir tedarik zinciri şirketiyle stratejik bir ortaklık kurdu.

Enstitünün yeni ortağı Zhongshang Beidon tedarik zinciri inovasyonu için kurulmuş bir işletme.

Stratejik ortaklar olarak Binance China Blockchain Institute ve Zhongshang Beidou tedarik zinciri altyapısını yeniden inşa etmek endüstriyel yenilikleri ve Çinin dijital ekonomisinin gelişimini desteklemek için blok zinciri teknolojisini kullanma konusunda işbirliği yapacak.

Zhongshang Beidou Başkanı Hongtao Duan girişimin bilgi sanayileşmesi yoluyla sanayi sermayesini artırmaya Çin markalarını sermaye piyasalarına ve küresel kitleye ulaştırmayı taahhüt ettiğini söyledi. Açıklamaya göre girişim blok zinciri teknolojisini tedarik zinciri endüstrisine uygulayarak Çindeki eski markaların ve tarımsal markaların korunmasına ve yeniden şekillendirilmesine de yardımcı olacak.

İNİŞLİ ÇIKIŞLI İLİŞKİ

Bir kamu kurumuyla işbirliği yapsa da Binance ile Çinli idareciler arasındaki ilişki geçmişte inişli çıkışlı bir seyre sahipti. Çinde kurulmuş olmasına rağmen Binance 2017 sonbaharında Pekinin kripto-fiat ticareti ve dijital para ihraçları üzerindeki baskısı nedeniyle ülkeden çıkmıştı.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku