Changpeng Zhao: DeFi, büyük bir büyüme potansiyeline sahip

0 0

Dünyanın en büyük kripto para borsası Binancein CEOsu Changpeng Zhao birçok DeFi projesinin bir balonun içinde olduğuna dair işaretler gösterse de merkezi olmayan finansmanın burada kalıcı olduğunu söyledi.

Rusyanın haber ajansı RBC ile 17 Kasımda yaptığı röportajda Zhao “birçok DeFi projesinin halihazırda bir balon içinde olduğunu ve ayrıca DeFi endüstrisinde bir balon olduğuna dair bazı işaretler olduğuna inanıyorum ancak bu bunun anlamına gelmiyor DeFi sonunda tamamen ortadan kalkacak” dedi…

Zhao DeFi endüstrisinin büyük bir büyüme potansiyeline sahip olduğunu söyleyerek devam eden Bitcoin (BTC) rallisi sırasında DeFinin hala popüler olduğunu belirtti. CZ ayrıca ilk coin tekliflerinin veya ICOların 2017de bir balon olarak anıldığını ancak Binance dahil olmak üzere bir dizi ICO doğumlu projenin hala harika olduğunu vurguladı:

“Şirketler yeni tokenler yaratıyor onları ödül olarak veriyor. Bu uzun soluklu bir hikaye değil. Ama bence DeFi kalıcı olacak. Şu anda bile Bitcoinin popülaritesinin yeniden artmasıyla DeFi hala popüler. DeFide büyük bir büyüme potansiyeli olduğunu düşünüyoruz. “

Ancak Zhao endüstrinin DeFi verim çiftçiliği ve DeFi likiditesi yoluyla bir dizi teşvik sağlamasına rağmen bazı DeFi projelerinin “çok uzun sürmeyebileceğini” söyledi.

Zhao ayrıca Bitcoin gibi kripto para birimlerinin en iyi para biçimi olduğunu iddia ederek ona “dünya çapında milyonlarca insan için özgürlük parası” adını verdi. CEO kripto pazarının sözde dijital varlıkların fiattan daha yaygın olarak benimseneceği varsayılan olarak yüzde 100.000 kadar büyüme potansiyeline sahip olduğunu tahmin etti.

DeFi için bir gelecek görse de Zhao sektörün kitlesel çekiciliğe ulaşmasının önündeki engellere dikkat çekti. Ağustos ayında merkezi olmayan borsalar daha kullanıcı dostu hale gelene kadar merkezi borsaların popüler kalacağını iddia etti.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku