Polkadot’ta (DOT) ayılar yükselişi durdurma çabasında

0 13

Polkadot (DOT) güçlü bir yükseliş trendinde. Boğalar fiyatı 03 Şubattaki 1940 dolarlık direncin üzerine çıkardı ancak kırılmaya dayanamadılar. Bu ayıların yükseliş trendini durdurmaya çalıştığını gösteriyor.

Bununla birlikte olumlu işaret boğaların fiyatın 1940 doların altında kalmasına izin vermemesidir. Bu traderların agresif bir şekilde kar etmediğini ve her küçük düşüşte alım yaptığını gösteriyor.

Boğalar şimdi fiyatı 21.7321 doların üzerine çıkarabilirse yükselişin bir sonraki ayağı başlayabilir. Yukarı yönde hedef hedef 24.08 $ ve ardından 30 $. Yükselen hareketli ortalamalar ve 61in üzerindeki RSI boğaların kontrol altında olduğunu gösteriyor.

Bu varsayımın aksine ayılar batar ve fiyatı 20 günlük EMAnın (17.43 $) altında tutarsa yükseliş momentumunun zayıfladığını gösterecektir. DOT / USD çifti daha sonra 19.40 ile 14.7259 $ arasında salınım yaparak biraz daha zaman geçirebilir.

4 saatlik grafik genellikle bir devam modeli görevi gören simetrik bir üçgenin oluşumunu gösterir. Ayılar fiyatı üçgenin altına düşürmeye çalıştı ancak 50-SMAdaki keskin toparlanma daha düşük seviyelerde agresif alımları gösteriyor.

Boğalar fiyatı üçgenin üzerine çıkarabilirse avantajı boğaların lehine kaydıracaktır. Üçgenin üzerindeki kırılmanın desen hedefi 24.1621 $ dır. Öte yandan ayılar fiyatı üçgenin altında tutarsa ​​parite 15.8379 dolara düşebilir.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku