Chainlink in fiyat patlaması, Ethereum un 2017 boğa koşusunun aynısı olacak

0 0

2020de kripto para birimi birçok dezavantaja tanık oldu en dikkate değer olanlardan biri Bitcoin fiyatının bir günden kısa bir sürede yarıya indiği Kara Perşembe olarak da bilinen 12 Marttaki piyasa kriziydi. Yatırımcılar yatırımlarını borsalardan birkaç saniye içinde tasfiye etti ve piyasa o zamandan beri yoluna devam etmek için mücadele etti.

Bitcoinin belirli bir fiyat işaretinin üzerine çıkma kabiliyetinin yanı sıra kurumsal yatırımcıların akını son birkaç ayda nesnel iyimserlik için yer açmış olsa da kripto para piyasasında dalgalanmalar devam ediypr

Sahnedeki izleyicilere göre “oyunun kurallarını değiştiren” boğa koşusu sadece Bitcoinin fiyatını yükseltmekle kalmayacak aynı zamanda diğer altcoinlerin de aynı hızla ortaya çıkmasına neden olacak. Bu altcoinlerden bazıları çoktan büyük kırılma belirtileri göstermeye başladı ve Chainlink listenin başında.

Bu yıl en çok konuşulan kripto para birimlerinden biri olan Chainlink boğa koşusunun gelişiyle birlikte fırlaması beklenen diğer bir avuç DeFi token arasında yer alıyor ancak hepsi bu kadar değil dikkate değer bir analist şu anki yükseliş dalgasının Chainlinkin rallisinin tıpkı Etheremin 2017de yaptığı gibi uçuracağına inanıyor.

Chainlink yakın vadede tüm emsallerinden daha fazla değer kazanacak mı?

Kripto yatırımcısı Kevin Svensona göre 2020nin tartışmasız en iyi performans gösteren kripto para birimlerinden biri olan Chainlink ikinci önde gelen kripto para birimi Ethereum ile aynı ivmeyle yükselebilir.

Biraz perspektif vermek gerekirse Ethereum 2017 yılına sadece 8 $ işlem fiyatı ile başladı. Bitcoinin 800 dolarlık işlem fiyatına karşın Ethereum çok geride kaldı. 2017nin sonunda Ethereuma yapılan her 1.000 dolarlık yatırım 100.000 dolar getirebilirdi; 2017 yılında herhangi bir varlığın doğurduğu en yüksek getiri. Ethereum 723 $ lık kapanış fiyatı ile şaşırtıcı bir şekilde % 10.000 arttı.

Analist bu makalenin yazıldığı sırada 10.88 $ lık bir fiyattan işlem gören Chainlink için herhangi bir fiyat tahmininde bulunmamış olsa da Chainlink Ethereum gibi bir yıl içinde % 10000 değerinde kazanç (1000 $) elde ederse DeFi tokenlerine yönelik duyarlılıklar hala oldukça düşük olduğu için yalnızca yüksek risk alan yatırımcılar maksimum fayda sağlayabilir.

Dijital para birimlerinin tek haneden veya Chainlink’in durumunda iki haneli rakamlardan dört rakama geçişi çok hızlı değildir ve öyle olsa bile analistler fiyat işaretini tutmanın ona ulaşıp hemen geri çekilmekten daha değerli olduğunu savunuyorlar.

Sektördeki bazı önemli oyuncular hala DeFinin gerçekten bir balon olduğuna ikna olsa da şu anda piyasa duyarlılıkları Chainlink için çok yükselişte. Bununla birlikte DeFi tüccarlarından gelen olumlu kabul Chainlinki endüstriyi fırtınaya sokmaya hazır olan bir endüstri favorisi haline getirdi.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku