Chainlink balinaları biriktirmeye devam ediyor

0 0

Chainlink’in geçtiğimiz birkaç gün ve haftalardaki fiyat hareketleri yatırımcılara kısa vadeli görünümü hakkında bilgi sağlamak için çok az şey yaptı. Çünkü LINK 750  – 1100 dolar bandına sıkıştı gibi

Kripto para birimi son 24 saat boyunca kayda değer bir ivme yakaladı. Ancak 11.00 doların üzerine çıkmakta zorlanması dikkat çekiyor. Bunun yanında geçtiğimiz aylarda 1100 dolar seviyesinde zorlanması da not edilmesi gereken noktalar arasında.

Analistler LINKin devam eden yükselişinin son haftalarda görülenlerden farklı olup olmayacağı konusunda kararsız olsa da kripto para biriminin görünümü için trend yükseliş eğilimi gösteriyor.

Bir analitik firması yakın tarihli bir tweetinde verilerin balinaların son zamanlarda büyük miktarda Chainlink biriktirdiğini gösterdiğini açıkladı.

Bu büyük yatırımcıların yakın vadeli görünümüne güvendiklerini ve ayrıca tokenı daha yükseğe çıkarmak için önemli bir satın alma baskısı sağlamaya devam edebileceklerini gösteriyor.

Chainlink’in 7.50 dolarlık düşük seviyeyi test ettikten sonra hızla yükseliyor ve bugün erken saatlerde 11.00 doların biraz altında aylık yükseklere ulaştı.

Bu yazının yazıldığı sırada Chainlink şu anki 10.89 dolarlık fiyatıyla bu yüksek seviyelerden biraz aşağı işlem görüyor. Bu seviyeler hemen hemen son birkaç gündür işlem noktalar.

Şimdiye kadar geçtiğimiz ay boyunca 11.00 dolara yapılan her ziyaret güçlü satışlarla karşılaştı. Bitcoin tüm piyasayı beraberinde taşıyan ciddi bir yükseliş yapmadıkça bunun yakın zamanda herhangi bir zamanda değişmesi olası değil gibi.

Bir analiz firması yakın tarihli bir tweette verilerin büyük LINK cüzdanları arasında güçlü bir birikim eğilimine işaret ettiğini açıkladı.

Bunun son dönemdeki yüksek seviyelerden yüzde 50 düşüşe rağmen büyük alıcıların Chainlinkin görünümüne hala güvendiğini gösterdiğini belirtiyorlar.

“LINKin en üst sıradaki mübadelesiz balinaları kademeli birikim modellerine devam ediyor. Grafiğimizde görüldüğü gibi adres olmayan ilk 100 bir yıl önce 735.64 milyon tuttu. Şimdi 77115 milyona varan yaklaşık yüzde 5 artış varlığın uzun ömürlülüğüne açık bir balina güveninin göstergesi.”

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku