Bu eğilim devam ederse Bitcoin 15 bin 500 doları görebilir

0 0

 Bitcoin şu anda birden fazla ağır direnç seviyesini geçmesine neden olan güçlü bir yükseliş görüyor.

Bu hareket teknoloji devi Squarein 50 milyon dolar değerinde Bitcoini yedek varlık olarak tutma planlarını açıklamasından birkaç gün sonra geldi.

Bu sermayelerini korumak için BTCye yönelen ikinci halka açık şirkettir ve bu gelişen trend yatırımcılar arasında heyecan uyandırıyor.

Yakın vadede daha fazla yükselişin yakın olabileceğini gösteren bir fraktal model var.

BTC son birkaç aydır bu fraktalları yakından takip ediyor eğer bu eğilim devam ederse yakında 15.500 $ a kadar yükselebilir.

Bitcoin ve tüm kripto para piyasası daha önce uzun bir konsolidasyon aşamasının eşiğine gelmişti.

Bu BTCnin 10.200 ila 11.200 dolar arasında sıkışmış kalmasından kaynaklandı. Bu aralığın üst sınırına yönelik direnç dün öğleden sonra görülen şiddetli bir yükselişle parçalandı.

Kripto para birimi şimdi önümüzdeki günlerde ve haftalarda önemli ölçüde daha fazla kazanım görecek şekilde konumlandırılmış görünüyor.

Bitcoinin fiyatını yakından takip eden bir fraktal model bu son yükselişin BTCyi 15.500 $ a kadar yükselten daha büyük bir trendin başlangıcına işaret edebileceğini gösteriyor.

Boğalar Kontrolü Ele Alırken BTC 11.400 $ı  Geçti

Geçen ay fiyatı 10.200 $ ile 11.200 $ arasında değişiyordu ve bu aralığın üst sınırındaki direnç çoklu yoğun satışları katalize ediyor. Boğalar bu bölgeden kararlı bir şekilde geçtikleri için ufukta daha da fazla yükseliş olabilir.

 Bu Fraktal 15.500 Doları İşaret Ediyor

Bir analist yakın zamanda Bitcoinin geçtiğimiz yıl boyunca yakından takip ettiği bir fraktal modele işaret etti.

Analist bu modelin önümüzdeki aylarda 15.500 dolara çıkmasına neden olabilecek yeni bir yükseliş trendine girdiğini belirtti.

“Bitcoin: Şubat 2019daki grafiğim muma kadar hala mükemmel. Bakalım öyle mi kalacak. Ralli başlasın. “

 Bu fraktal ile Bitcoinin fiyatı arasındaki korelasyon oynamaya devam ederse önümüzdeki birkaç ay kripto para birimi için belirleyici bir yükseliş olacak.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku