Chainlink, 6.85 dolara düşebilir

0 3

 Chainlinkin fiyat hareketi son zamanlarda 700 dolar bölgesinden gelen son toparlanmanın neden olduğu teknik güce rağmen kripto para biriminin 1000 dolar ın üzerinde tutamamasıyla son zamanlarda açıkça düşüş gösterdi.

Görünüşe göre bu düşük seviyelerden elde ettiği “v şeklindeki toparlanma” şimdi daha fazla olumsuzluk görme riski altında göründüğü için kısa vadeli görünümünü değiştirmek için yeterli değildi.

Bu zayıflık kripto pazarının geri kalanındaki türbülans sonucu ortaya çıktı.

Bitcoin fiyatı CFTCnin BitMEX sahiplerine yönelik suçlamalarının yanı sıra borsadaki türbülans nedeniyle artan satış tarafı baskısıyla karşı karşıya kaldı.

Yatırımcılar Bitcoin ve stablecoin gibi daha düşük riskli varlıklar arayışında “beta varlıklardan” kaçarken bu durum altcoinler için pek iyi sonuç vermedi.

Chainlink’in fiyat hareketine bakarken bir analist kripto para biriminin Ağustos açılışı ve Ağustos ayının en düşük seviyesine inebileceğini açıkladı. Bu önümüzdeki günlerde ve haftalarda yakında önemli ölçüde düşebileceği anlamına geliyor.

Satış Baskısı Artarken Chainlink 1000 Doların Altına Düştü

Chainlink şu anki fiyatı 9.22 dolar da ve % 4 lük bir düşüşle işlem görüyor. Bu son satıştan hemen önce belirlenen 10.50 dolar lık en yüksek seviyelerinden kayda değer bir düşüşe işaret ediyor.

Kripto para biriminin fiyat hareketi çok ayın en yüksek seviyesi olan 20.00 dolar dan düştüğünden beri zayıftı.

Bu satışın yoğunluğu oldukça aşırıydı ve temeldeki gücüne ciddi bir darbe indirmiş gibi görünüyor.

10.00 dolar LINK için çok önemli bir seviye oldu ancak boğalar şimdiye kadar bu seviyenin üzerinde güçlü bir konum elde edemediler.

Analist: LINK Yakında 6.85 Dolara Düşebilir

Bir analist Chainlinkin bir sonraki trendini ne yönde olacağınından bahsederken kripto para biriminin Ağustos ayının en düşük seviyesi 700 dolar a doğru bir düşüş beklediğini belirtti.

“LINK güncellemesi. Muhtemelen burada “Temmuz zirvesinde” bir sıçrama yaşarsınız. Bu seviyeyi temizledikten sonra durakları sıkılaştıracağım ve daha fazla “Ağustos açık” ve ardından “Ağustos en düşük” hedeflemesini eklemeye çalışacağım. “

Piyasa trendlerinin bir sonraki yeri Chainlinkin kaderini belirleyecektir ancak düşüş trendini kırmak için yeterince bağımsız ivme toplayıp toplayamayacağı belirsizliğini koruyor.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku