Çevrimiçi bingo oyunları kripto para kabul etmeye başladı

0 1

Birçok çevrimiçi kumar oyunu kripto para birimleriyle ödeme kabul etmeye ve blok zincire entegre olmayan başladı.

BİNGO

Bingo en popüler kumar oyunlarından biri. Bu tür piyango benzeri şans oyunları ilk ABDde popüler olsa da kısa zamanda birçok ülkede meraklıları arttı.

Bilmeyenler için oyunun kuralları basit. Bingo Amerikan tombalası olarak da anlatılabilir. Oyuncular bir seçici tarafından rastgele seçilen numaraların kartlarında olup olmadığını kontrol ediyor. Sayılar kartta dikey yatay veya çapraz çizgiler oluşturursa (tombala oyununun türüne bağlı olarak) oyuncu kazanıyor.

Bingo oyunlarının en popüler iki türü 75 top içeren Amerikan versiyonu ve 90 topla oynayan İngiliz versiyonu. Ancak internette bu oyunun diğer birçok çeşidi gelişti. Çünkü çevrimiçi tombala oyunlarının çeşitli avantajları var. Öncelikle ödül havuzu çok daha yüksek çünkü fiziksel tombala salonları aynı anda internetteki kadar çok sayıda oyuncu toplayamıyor. Ayrıca kart üretme dağıtma ve işleme maliyetleri de ödül havuzunu etkiliyor. Oyuncular şanslarını evden veya başka bir yerden deneyebiliyor.

KRİPTO PARA İLE ÇEVRİMİÇİ TOMBALA

Bitcoin veya diğer dijital para birimleri sahipleri artık sanal bilet satın alarak çevrimiçi tombala oyunları oynama şansına sahip.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku