Bu da oldu… Onecoin Facebook ta yeni etkinlik duyurusu yaptı

0 1

Facebook’ta yer alan bir reklam OneCoin’in Asyada hala güçlü olduğunu gösterdi. 
Televizyon dizisi olacak kadar ünlenen OneCoin saadet zinciri birkaç gün içinde Japonyada bir etkinliğe ev sahipliği yapacak. Etkinliğin reklamı ise Facebookta yapılıyor.

EN BÜYÜK SAADET ZİNCİRLERİNDEN BİRİ

OneCoin’in arkasındaki isimler dünya çapında 4 milyar dolardan 15 milyar dolara kadar olduğu tahmin edilen bir dolandırıcılığa imza attı. Bu miktarla tarihteki en büyük saadet zincirlerinden biri olan OneCoin Ruja Ignatova ve Sebastian Greenwood tarafından yaratıldı.

Ignatova birkaç ülke OneCoin aldatmacasını kovuşturmaya başladıktan sonra 2017de ortadan kayboldu. Birçok OneCoin iştirakçisi 22 ülkede tutuklandı.
Dünya çapında adli mercilerin takibine rağmen OneCoin aldatmacası hala güçlü düzenleyici uygulamaları olmayan veya yüksek düzeyde yolsuzlukların olduğu yerlerde hala güçlü şekilde çalışıyor gibi görünüyor.

OneCoin; OneCoin Mongolia ve Dealshaker Japan’ın sponsorluğunda 22-24 Şubat tarihlerinde gerçekleşmesi planlanan bir etkinliği duyurdu.

22 ÜLKEDE DAVA AÇILDI

22 ülkede yargılanan ve kapatılan bir aldatmaca hala Japonya gibi iyi düzenlenmiş ve gelişmiş bir piyasada açık bir şekilde faaliyet gösteriyor.

Aynı saadet zinciri; kripto dolandırıcılıklarına ve dolandırıcılık reklamlarına yer verdiği için soruşturulan ve bu reklamlar nedeniyle yaşanan sorunlar sonrasında sert tedbirler aldığını açıklayan sosyal medya platformu Facebookta da açıkça etkinliğini duyuruyor.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku