CCID ye göre, BTC en iyi 10 kripto para birimi listesinde yok

0 1

Çinin Bilgi ve Endüstri Geliştirme Merkezi (CCID) 18 Haziranda 18.CCID Küresel Halk Zinciri Teknoloji Değerlendirme Endeksini açıkladı. Bu endeks teknik spesifikasyonlar kullanılarak 37 iyi bilinen küresel kriptoyu derecelendirdi.

Bu tabloya göre Bitcoin 106.2 puanla 12. sırada yer aldı.

Kripto para birimlerini değerlendirmek için kullanılan kriterler arasında temel teknoloji uygulanabilirlik özellikler performans güvenlik yaratıcılık ve ademi merkeziyetçilik yer alıyor.

Tablonun en üstünde 156.1 puanla EOS liderliğini sürdürürken 138.43 puanla TRON ve 136.4 puanla Ethereum geliyor. Önde gelen kripto para birimi uygulanabilirlikte 204 puan ve yaratıcılıkta 247 puan alırken ikincisi sırasıyla 284 ve 155 puan aldı.

Bitcoin önceki sıralamanın 17. sırasından yükseldi
 

Dördüncü ve beşinci sıralar sırasıyla 130.3 ve 119.3 puan ile IOST ve LSK olup XRPnin sadece 105 puanla 14. sırada olduğunu vurguluyor.

Bitcoin 17. sıra ile bir önceki sıralamada listenin daha aşağısında yer aldı. O zaman inovasyon açısından sadece 43 puan ve uygulanabilirlik için 199 puan aldı.

Tron Çinli yetkililerle gergin bir ilişkiye rağmen sıralamayı yönetiyor

Tronun kurucusu ve CEOsu Justin Sun Çinli yetkililerin platformun yasal statüsü konusunda şüpheleri artırdığı konusunda uyardı. Bu son günlerde Çin yetkilileri ile Sun için gergin bir ilişkiye yol açtı.

2019da Tronun yer aldığı bir olay Çin polisinin projenin Pekindeki ofisini çevrelemesine yol açtı. O zamanki yeni medya Tronun ofisinin polis tarafından basıldığını iddia etti ancak Sun bunun “sahte haber” olduğunu belirtti .

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku