Çarpıcı İddia: Bu Altcoin 40 Kat Artacak! İşte Sebebi!

0 313

2019’da Bitcoin’in (BTC) 11.600 dolar’dan 6.400 dolar’a düşüşünü doğru tahmin eden kripto para stratejisti, uzun süredir göz ardı edilen bir altcoin’in patlamaya ve 40 katın üzerinde kazanç elde etmeye hazır olduğunu söyledi.

Paylaştığı yeni bir tweet’te, sektörde Dave the Wave olarak bilinen analist, 48.700 takipçisine ICON’un (ICX) parabolik bir ralli ile tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşmak için konumlandığını ortaya koydu ve şunları ekledi:

“Bu noktada fiyat yukarı doğru kırılırsa, keşfedilmemiş bölgelerde büyük bir ralliye hazır olun.”

ICON, kurumsal blockchain’lerin halka açık blockchain’lerle etkileşime girmesine izin veren hibrit bir blockchain platformudur. Ek olarak, kullanıcılar platformda kod yazabilir ve akıllı sözleşmeler yapabilirler. Yerel tokenı ICX, ICON blockchain’de oluşan işlem ücretleri gibi ödemeleri yapmak için kullanılır.

Güney Kore merkezli Icon Foundation tarafından 2017 yılında kurulan kripto para varlığı, Ocak 2018’de 13.16 dolar’dan Ocak 2020’de tüm zamanların en düşük seviyesi olan 0.01 dolar’ a çakıldı.

Dave’in grafiğine göre, ICON düşüş trendini tersine çevirdi ve şu anda kripto varlığını 100,5 dolara çıkarabilecek parabolik bir yükselişin ortasında. Hareket, 2,30 dolarlık mevcut fiyatından yüzde 4,270’lik kazançları temsil ediyor.

Dave ayrıca, BTC açısından kazançlarını en üst düzeye çıkarmak isteyen kripto tüccarları arasında popüler olmayan bir konum olan BTC değerindeki kazançları kovalamak yerine neden ABD doları çiftiyle ticaret yapmayı tercih ettiğini açıklıyor:

“BTC çifti USD karşısında çok daha değişken, ki bu tüccarın aradığı şey bu. Ayrıca, BTC ile değil USD ile işlem yaparak kar elde edersiniz.”

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku