Cardano’dan EOS yorumu

0 0

Hisse senetleri ETFler yatırım fonları bankalar kredi birlikleri ve kripto para birimlerinde pazar araştırması ve analizi sunan özel bir şirket olan Weiss Ratings EOS ve Cardanodaki çok günlük tweet serisini tamamladı.

Firmanın iki akıllı sözleşme platformuyla karşılaştırmasına bakalım.

“Cardano EOStan kesinlikle üstün. İlk önce EOS pazardaydı ancak her ikisi de Cardanonun çok daha üstün olduğu konusunda giderek daha belirgin bir hal alıyor. Bundan sonraki tweetlerde bununla ilgili daha fazla ayrıntı  yer alıyor: 

EOS yalnızca merkezileştirme ile ilgili sorunları yaşamıyor aynı zamanda son zamanlarda ağ kilitlenmiş ve kilitli önemli miktarda EOS sahibi olmayanlar için herhangi bir işlemi gerçekleştiremedi. Bu EOSun kayıtsız bir yapıyla gitmeye çalışmasının bir sonucu.

Ayrıca kırılmış ve azami kapasitede sıkışmış olan REXi tanıtarak ücretleri yeniden ortaya koydu. Ve biz sadece buradaki yüzeyi kazıyoruz.
Cardanonun üstün olmasının sebebi şu: EOS zamanını alıp araştırmasını yaparsa bunların hiçbiri olmazdı. Cardanoda yeni özellikler ortaya çıktığında tamamen test edilirler böylece istenmeyen sonuçlara yol açmayacaklarından emin olabilirsiniz.

Araştırmalar kriptoda kraldır ve çok az kişi bunu yapmakta.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku