Araştırma: Cardano Yıl Sonunda Bu Seviyeye Ulaşabilir!

2.427

CoinMarketCap kripto para topluluğunun en son tahminlerine göre, Cardano (ADA)’nun fiyatının Aralık ayı sonuna kadar 2,40 dolar civarında işlem görmesi bekleniyor. 

Analistler ve yatırımcılar, Cardano fiyatında artış bekliyor

Kripto veri istatistik platformu CoinMarketCap’in “fiyat tahminleri” uygulaması, kullanıcıların önümüzdeki altı ay için fiyat tahminleri yapmasına ve yatırımcıların onlar hakkında gerçek zamanlı olarak ne düşündüğünü görmesine olanak tanıyor. Özellikle, kripto topluluğunun sosyal Cardano fiyat tahminleri, 30 Aralık 2021’de 2.402 dolarlık bir medyan fiyatı gösteriyor ve bu durum, mevcut ADA fiyatı olan 1,32 dolardan 1,08 dolara (veya %82,41) bir artış. Yayınlandığı tarihte, 82.530 kişi ortalama fiyat tahmini yapmak için oy kullandı. Dahası, Ocak ayı için 55.856 oyla tahmin edilen fiyatın gelecek yıl 2.46 dolara yükselmesi bekleniyor.

İlginç bir şekilde, kripto topluluğunun yanı sıra önde gelen kripto para analistleri de Cardano’nun yakında toparlanabileceğini tahmin ediyor.

 

Kripto analistine göre ADA, yukarı yönlü potansiyel vaad ediyor

Tanınmış kripto ticareti analisti Michael van de Poppe, Cardano’nun olasi bir senaryo olarak önceki destek seviyeleri, 1.46 dolar ve 1.78 dolarlık seviyeyi aşar ise ADA için önemli bir yukarı yönlü potansiyel vaad ettiğine inanıyor. Poppe, bu konuyu şu şekilde yorumluyor:

Boğa koşusu için burada birkaç önem seviyesini çevirmemiz gerekiyor. Önceki destek seviyelerini kırmak ve bir kez daha destek olmalarını sağlamak istiyoruz

Belirli bir varlığa girmek istiyorsanız, kimse o varlıkla ilgilenmediği veya çoğu insan o varlığı beğenmediğinde girmelisiniz. Piyasalar böyle işler. Cardano ile ilgili düşünüyorum; o da o bölgede. Yani evet, ilgilenmeniz gereken bir alan

BTC/USDT grafiğindeyken, mevcut desteğin kaybedilmesi durumunda bir sonraki destek seviyesi olarak 1997 satoshisini belirledi.

Daha önce kriptoarena.com olarak bildirdiğimiz üzere, Cardano şu anda son 24 saatte yüzde 1,5 ve önceki haftaya göre yüzde 17,19 düşüşle 1,33 dolardan işlem görüyor ve 43.2 milyar dolarlık piyasa değeri ile 3 Eylül’deki tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 2.96 dolardan çok uzak bir yerde bulunuyor.

 

Dünyanın en büyük Proof-of-stake (PoS) blokchain sorunu, Bitcoin’in (BTC) düşen fiyatının onu ve diğer önde gelen kripto para birimlerinin çoğunu olumsuz etkilemesidir. Düşen fiyatına rağmen, kripto para resmi olarak 20 milyon işlemin kilometre taşını aştı. Bu, Cardano ağında tek bir günlük kesinti olmadan gerçekleştirildi.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

 

Kaynak finbold
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku