Ethereum 3 Bin Doları Geçti: ETH Kurucu Ortağından Çarpıcı Yorum
Ethereum 3 Bin Doları Geçti: ETH Kurucu Ortağından Çarpıcı Yorum

Analist Yıl Sonu için Ethereum Fiyat Tahmini Açıkladı

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Geçtiğimiz cumartesi günü kripto piyasası, birçok kriptonun ani çöküşe geçtiğinden bu yana toparlanmaya devam ederken, Ethereum, Bitcoin’in büyümesini çok geride bırakarak kayıplarını geri kazanmada özellikle hızlı davranıyor.

Ünlü yatırımcı Raoul Pal’a göre Ethereum, önümüzdeki yaz 40 bin dolar olacak

4 Aralık günü gerçekleşen piyasa çöküşünün ardından lider altcoin projesi Ethereum, Bitcoin’den çok daha hızlı toparlıyor gibi görünüyor. Bununla birlikte, altcoin hala 5000 doların altında kalırken, yıl sonuna kadar 10.000 dolara ulaşma hedefi çok uzak görünüyor. Ancak eski Goldman Sachs yöneticisi Raoul Pal iyimserliğini koruyor. Yakın tarihli bir röportaj sırasında, Pal konuya ilişkin olarak şunları belirtiyor:

En iyi durum olasılıklarını kullanıyorum. Kesinlik yok. Ben hala ETH’nin bu yılı 10.000 dolardan ziyade 15.000 dolara daha yakın bitirdiğini düşünüyorum.

Real Vision’ın kurucusu ve CEO’su olan Raoul Pal lider altcoin projesi Ethereum (ETH)’un uzun vadeli fiyat yörüngesi için daha büyük bir yükseliş senaryosu oluşturduğunu da açıklıyor. Pal’a göre küçük bir olasılık olsa da ETH’nin önümüzdeki yaza kadar 40 bin dolara ulaşması mümkün görünüyor. Ünlü yatırımcı bu iddiasını ETH’nin stake döngüsü ve grafiklerde nasıl göründüğü ile destekliyor. Kendi görüşüne göre ise ETH en geç mart ayına kadar 20 bin dolara ulaşacak.

Pal, SOL ve Terra’nın ETH’den daha iyi performans göstereceklerini kabul ediyor

Birçok uzman altcoin için önemli ölçüde olumlu bir görünüm sunmaya devam etse de Ethereum (ETH)’un egemenliğinin yeni rakipleri tarafından giderek daha fazla test edildiği bir sır değil. Bu yeni Blockchain’ler ETH 2.0 tarafından getirilenlere benzer özellikler sunuyor. Bunlar arasında, tümü hızla gelişen DeFi ekosistemleri geliştiren Solana, Terra, Avalanche ve Cardano’nun beğenileri yer alıyor. Bu konuya katılan Pal şu ifadeleri kullanıyor:

Bence Solana döngüde ETH’den daha iyi performans gösterecek ve Terra’nın ETH’den daha iyi performans göstereceğini düşünüyorum.

Kriptoarena.com olarak daha önce de bildirdiğimiz üzere uzun zamandır Ethereum’un sadık bir destekçisi olan Raoul Pal kripto portföyünün önemli bir bölümünü ETH’ye tahsis ettiği bildiriliyor. Pal, rakiplerine olan inancından bağımsız olarak Ethereum (ETH)’un yükselmeyi durduracağını düşünmediğini de ekliyor. Yazım sırasında ETH son 24 saat içinde yüzde 2,10 oranında artış kaydederek 4184 dolardan işlem görüyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Analist Yıl Sonu için Ethereum Fiyat Tahmini Açıkladı