Cardano Kurucusu Açıkladı: Bu Olay Mega Boğa Piyasasını Tetikleyecek!

121

Kripto para piyasaları geçtiğimiz haftadan bu yana yaşanan dalgalanmalarla mücadele ediyor. Kripto para piyasalarının popüler altcoin’i Cardano (ADA)’nın CEO’su Charles Hoskinson, kripto kışını sona erdirecek ve endüstri çapında büyük bir ralliyi ateşleyebilecek bir olay hakkında yorumlarda bulundu. İşte detaylar…

Cardano (ADA)’nun CEO’su boğa piyasasına işaret etti!

Popüler kripto para birimi Cardano (ADA)’nın CEO’su, uzun bir süredir süren kripto para kışı hakkında yorumlarda bulundu ve önümüzdeki günlerde yaşanacak büyük bir olayın ralli başlatabilecek bir katalizör olabileceğini aktardı. Akıllı sözleşme platformunun CEO’su Hoskinson, yaptığı yeni bir röportajda ABD hükümetinin Finansal İnovasyon Yasasını geçmesi durumunda kripto piyasalarının mega boğa koşusuna başlayacağını söylüyor. Hoskinson, bu yasanın kabul edilmesinin, kurumsal yatırımcıları kripto piyasalarını sermaye ile doldurmaya ve dijital varlıklara yatırım yapmakla ilgili düzenleyici riskleri azaltmaya sevk edeceğini söylüyor.

İşte Hoskinson’ın sözleri:

Kripto para piyasalarına katıldığımdan beri yedi boğa piyasası yaşadım ve bu mevcut piyasa da farklı değil. 18 ay da sürebilir, iki yıl da sürebilir, yıl sonunda da bitebilir, kim bilir? Herhangi bir Pazar günü de olabilir! Ama Amerika Finansal İnovasyon Yasası’nı geçerse, büyük miktarda kurumsal para gireceği ve ayrıca kripto ile tüm düzenleyici risklerin ortadan kalkacağı için muhtemelen bir mega boğa piyasası görürüz.”

Mega ayı piyasası mı gelecek?

Haziran ayında Wyoming’den Cumhuriyetçi Senatör Cynthia Lummis ve New York’tan Demokrat Senatör Kirsten Gillibrand tarafından önerilen Finansal İnovasyon Yasası, dijital varlık endüstrisi için kapsamlı bir düzenleyici çerçeve oluşturmayı hedefliyor. Ancak Hoskinson, ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) Başkanı Gary Gensler gibi bazı düzenleyicilerin daha fazla yetkilendirilmesi durumunda piyasaların diğer yöne gitmesinin mümkün olduğunu belirtiyor. İşte o kritik sözler:

“Eğer, Gensler gibi insanlar yetkilendirilirse, büyük miktarda dava oluşacak demektir. Bu durumda bir Mega ayı piyasasının gerçekleştiğini görmemiz mümkün olabilir. Bu durumda tüm bu zavallı girişimciler, hükümet tarafından basitçe işlerinden atılırlar.”

Cardano CEO'su Hoskinson: Önümüzdeki 2 Ay Çok Eğlenceli Geçecek!

Daha önce kriptoarena.com olarak belirttiğimiz popüler kripto para birimi Cardano (ADA) uzun bir süredir sessizliğini koruyor. Geçtiğimiz bir haftalık süreç içerisinde yüzde 3 değer kaybeden popüler kripto para birimi Cardano, son 24 saat içerisinde yaşadığı yüzde 2,4’lük yükselişle 0.462149 dolar seviyelerine geri yükseldi.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynak dailyhodl
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku