Cardano Fiyat Analizi: Fiyat Nereye Gidecek?

83

Kriptoarena.com olarak da bildirdiğimiz gibi, kripto para piyasası toparlanma sinyalleri veriyor. Cardano (ADA), piyasa hareketlileri iyimser fiyat hareketini yakaladıkça, ADA’nın da yaptığı gibi, grafikte yükseliş kaydetti. Son 24 saat içinde, kripto para birimi yaklaşık yüzde 6’ya yakın ve geçen hafta ise yaklaşık yüzde 12’lik bir kazanç sağladı. Kripto para birimi  son birkaç gündür 0,46 ila 0,51 dolar aralığında işlem görüyor.

Cardano fiyatı kritik direnç seviyesini kırabilecek mi?

Cardano’nun fiyatı 0,49 – 0,51 dolar fiyat seviyelerinde sabitlendi. Hem Bitcoin hem de Ethereum da geçtiğimiz hafta çift haneli kazançlar kaydetti. ADA’nın teknik olarak yükselişe işaret etti, ancak altcoin’in 0,51 dolarlık sert direncini geçmesi çok önemli. 0,51 dolar seviyesinin üzerindeki bir hareket, Cardano’nun yaklaşık yüzde 6’lık bir değer kazanmasına yardımcı olabilir. Satın alma gücü son birkaç işlem seansında artmıştı, ancak ADA mevcut fiyat işaretinde kalmaya devam ederse, alıcılar piyasadan çıkabilir. Cardano, dört saatlik grafikte satın alma gücünde hafif bir düşüş kaydetti.

Cardano Fiyat Analizi: Fiyat Nereye Gidecek?

Dört saatlik grafik incelendiğinde, ADA’nın 0,49 – 0.51 dolardan işlem gördüğü anlaşılıyor. Cardano, 0.51 dolarda önemli bir dirençle karşı karşıya kaldı ve günlük kazançlara rağmen onu geçemedi. Altcoin’in bir sonraki fiyat tavanı 0,53 dolar olarak gerçekleşti, eğer ADA bunun üzerinde işlem yapmayı başarırsa, boğalar uzun süre sahnede kalabilir. Mevcut fiyat seviyesinden bir düşüş, ADA’yı 0,48 dolar seviyesine yakın işlem yapmaya itecektir. Cardano yükseliş sinyali verdi ve aynı fikirde yükselen üçgen bir desen oluşturdu. Altcoin’in işlem hacmi düşük kaldı ve bu da satın alma baskısında bir düşüş olduğunu gösteriyor.

ADA teknik fiyat analizi

Göreceli Güç Endeksi, artan satın alma gücünün bir işareti olan yarım çizginin üzerine kadar edildi, ancak göstergede küçük bir düşüş yaşandı. Düşüşe rağmen, Cardano 20-SMA çizgisinin üzerindeydi, bu da önemli bir satın alma gücü olduğu ve alıcıların piyasadaki fiyat ivmesini yönlendirdiği anlamına geliyordu. Cardano, dört saatlik grafikte bir satın alma sinyali verdi.

Cardano Fiyat Analizi: Fiyat Nereye Gidecek?

ADA’nın satın alma gücü düştü ancak kripto para birimi bir satın alma sinyali gösterdi. Osilatör, altcoin’in fiyat yönünü ve eğilimini tasvir eder. AO, altcoin için satın alma sinyali olarak yorumlanabilecek yeşil histogramları tasvir etti. Yönlü Hareket Endeksi, altcoin’in fiyat yönünü özetler ve aynı zamanda değişimin altını çizer. DMI, +DI grafiğin yükselişini gösteren -DI çizgisinin üzerinde olduğu için pozitifti.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynak newsbtc
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku